999 rezultate për

ftese

Hadërgjonaj: Asnjëherë nuk kam marrë ftesë zyrtare nga Shqipëria Futbollisti më i ri i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, në emisionin "Favorit" në T7 ka zbuluar se kishte kont
Thaçi ftesë Mustafës: Eja ta bashkojmë Kosovën me Shqipërinë Hashim Thaçi ka kërkuar aleancë me Isa Mustafën për ta bashkuar Kosovën me Shqipërinë. Ka përsëritur edhe idenë për ndry
10 muaj pritje, Reja rikthen në skuadër yllin e Kombëtares Sokol Cikalleshi do të jetë rikthimi i radhës i rëndësishëm për skuadrën Kombëtare. Pas Ermir Lenjanit që u bë me dij
Çekiçi tund rrjetën, pret ftesën në Kombëtare (VIDEO) Vjon momenti fantastik i formës për Endri Çekiçin në kampionatin slloven. Talenti shqiptar realizoi edhe në javën e 3
E arrestuan papritur, reagon për herë të parë bashkëshorti i ministres Deputeti i PSD’së që u arrestua sot thotë se asnjëherë s’ka marrë ftesë për t’iu përgjigjur autoriteteve. Ai thekson se
Rudina Hajdari flet për ftesën e Patozit: Nuk marr vendime të nxituara Deputetja, Rudina Hajdari, e pyetur rreth një ftese adresuar asaj nga Astrit Patozi për t’iu bashkuar Bindjes Demokratik
Vjen edhe një ftesë nga Gjykata Speciale Ahmet Rrahmanaj, ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Njoftimin
Zëri i Amerikës: Rama, gjuhë të ashpër dhe një ftesë për opozitën Kongresit të Partisë Socialiste i ka kushtur vëmendje edhe Zëri i Amerikës. Në shkrimin e botuar gjuha e Ramës konsidero
Shokohet talenti i Chelsea pas ftesës nga kombëtarja e Anglisë "Nuk e prisja, mendoja se trajneri po bën shaka. Kur çdo gjë u bë e qartë, u shokova." Kështu tha talenti i Chelsea , Ca
"Ftesë për synetllëk nga berber Rama", të rinjtë e opozitës protestë para Kuvendit (FOTO LAJM) Edhe pse opozita nuk ka njoftuar sot për protestë, disa të rinj, mbështetës të opozitës kanë ngjitur disa njoftime ironi
"Rrjeti i Bizneseve Shqiptare në Botë refuzon ftesën e Ramës" Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka publikuar një lajm ku thotë se Rrjeti i Bizneseve të Diasporës Shqiptare
Tahiraj rrëfen Kroacinë: Ne shqiptarëve na quajnë mafiozë, pres ftesën e Panuccit I lindur në Torino dhe i formuar në akademinë e Juventusit, tani ka bërë një hap të rëndësishëm në karrierë. Françesko T
Gjykata Speciale merr edhe një grua Gjykata Speciale po vazhdon të dërgojë ftesa për ish-ushtarët e UÇK-së. Deri tash ftesa për tu nisur për Hagë u ka shkua
Policia ndaloi protestën e diasporës, Meta bën ftesën e guximshme Ditën e sotme qarkulloi një dokument ku Policia e Tiranës mohonte lejen për mbajtjen e protestës së njoftuar nga ana e d
Njihuni me Marisën, vajzën e talentuar nga Kosova që po ndjek rrugën e Dua Lipës Marisa Murtezi, vajza e talentuar nga Kosova , ishte sot një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5".
I kërcënohet familja, Fernandinho refuzon ftesën e Brazilit Futbollisti Manchester City-t Fernandinho ka refuzuar ftesën e kombëtres së brazilit për shkak se atij i është kërcënuar
Rama ftesë sërish studentëve, këtë herë me video Rama ka reaguar kundrejt studentëve me anë të një postimi në Instagram, ku ka hedhur një foto me 8 pikat e studëntëve që
E bujshme! Ronaldo bën ftesën e papritur për Messin, alarmohen klubet e Seria A Ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo, po kalon një periudhë mjaftë të mirë tek skuadra e tij e re. Së fundmi Ronaldo,
Edi Rama regon për protestën e studentëve, ftesë për dialog (FOTO LAJM) Studentët prej 6 ditësh janë në ptotestë për të kërkuar të drejtat e tyre në Universitete publike. Edhe ditën e sotm
15 vite aktor, Florjan Binaj tregon pse kurrë nuk e kemi parë në Teatër Florjan Binajn kurrë nuk e kemi parë në Teatër, dhe për këtë ka një arsye të cuditshme. Këë aktori e tregoi në Shiko