999 rezultate për

ftesave

Veseli reagon pas ftesave të Speciales: Do të dalim më të fortë nga kjo sfidë Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të fundit nga Gjykata Speciale, për kryeministrin e Kosovës Ramush
Apostolova reagon pas anulimit të ftesave për deputetët e kosovës nga serbët Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalia Apostolova, ka reaguar në lidhje me anulimin e ftesës për depute
Pas anulimit të ftesave nga Serbia për deputetët kosovarë, reagon Amerika Anulimi i ftesave për deputetët e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani dhe Ilir Deda, për pjesëmarrje në një konferencë të
MPJ ankesë në BE për anulimin nga Serbia të ftesave për deputetët kosovarë Përmes një reagimi ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka ngritur zërin pas anulimit të ftesave për deputetët e Kuve
Martesa VIP e radhës, dalin ftesat (FOTO LAJM) Besnik Qaka njihet si vokalisti i grupit muzikor NRG Band dhe gjithashtu në Shqipëri edhe si pjesëmarrës në Dance With M
Shpërthen Ndreca: Shteti nuk drejtohet me fletërrufe Sekretari i përgjithshëm i Ministrisë së Arsimit, me anë të një deklarate pë media Plarent Ndreca, i është përgjigjur de
Pacolli: Vetëm Isa Mustafa u përgjigjet ftesave që na bëhen për koalicion Ftesave të Lëvizjes Vetëvendosje për formimin e koalicionit koalicion qeverisës drejtuar LDK-së, mund t’u përgjigjet vet
Lama: Pavarësisht ftesave, do kandidoj e vetme Që nga momenti i largimit nga Lëvizja Vetëvendosje deputetja Alma Lama vazhdimisht ka pasur ftesa nga subjekte të ndrysh
Facebook fsheh "ftesat" e Google+ Një keqpërdorim i supozuar i linkeve të ftesave të Google+, që i pengon nga dalja në "News Feeds" në Facebook ka rezultu