999 rezultate për

ftesa

Veseli reagon pas ftesave të Speciales: Do të dalim më të fortë nga kjo sfidë Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të fundit nga Gjykata Speciale, për kryeministrin e Kosovës Ramush
Pas Ramës, Meta fton dhe Lulzim Bashën Në një lëvizje të koordinuar, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dërguar dy ftesa për takim mbrëmjen e sotme. Teksa
Reya fton edhe lojtarin e tretë nga Partizani në Kombëtare Trajneri i ri i Kombëtares, Edi Reja, duket se ka kthyer më shumë sytë nga lojtarët e kampionatit shqiptae, dhe në veçan
Panucci e la jashtë, Reya e rikthen në Kombëtare Të gjithë muret që ndërtoi Christian Panucci po mundohet t’i shembë Edoardo Reja. Trajneri i ri i kombëtares po përga
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
Gjykata Speciale merr edhe një grua Gjykata Speciale po vazhdon të dërgojë ftesa për ish-ushtarët e UÇK-së. Deri tash ftesa për tu nisur për Hagë u ka shkua
Zeka nxjerr emrat e tjerë që do të akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-gazetari, tani deputet i Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka që nga koha kur flitej për Specialen thoshte se kishte
Çeku ka një thirrje për ushtarët e UÇK-së që po akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së, Agim Çeku, ka folur edhe për ftesa të cilat Gjykata Speciale po i lëshon dita di
Mbappe i uron mirëseardhjen dy lojtarëve në Kombëtaren e Francës (FOTO LAJM) Kampionatet kanë një pausë të shkurtë, pasi kemi angazhimin e futbollit ndërkombëtar. Lojtarët kanë marrë ftesat e t
Zbulohen ftesat e dasmës së Elitës dhe Gjikos Jo më larg se dje u tha se Gjiko dhe Elita Rudi do të martoheshin më 21 shtator. Ceremonia do të mbahej në një restorant
Ftesa për bashkëpunim, Basha i përgjigjet Ramës nga Shkodra Kryetari i PD, Lulzim Basha gjendet aktualisht në Shkodër ku po organizon një mbledhje shumë të rëndësishme me opozitën.
Kush do t'a hajë peshkun? Ftesa e pazakontë e Erdoganit për Putinin Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe homologu i tij turk, Recep Tayyip Erdogan së shpejti do të takohen për të diskut
Ftesa për në NATO, festë në 15 qytete të Maqedonisë Nën moton “Ecim përpara, Maqedonia në BE dhe NATO” sot në 15 qytetet nëpër shtet do të kremtohet marrja e ftesës për neg
Denoncimi: Skandal, 420 mijë nxënës mbeten pa dëftesa 420 mijë nxënës në mbarë vendin nuk mund të marrin dëftesat. Kështu ka deklaruar PD duke shtuar se Ministria e Arsimi
Kammenos kërcënon Ciprasin për paktin e emrit të Maqedonisë Ministri grek i Mbrojtjes është kundër marrëveshjes së emrit të Greqisë me Maqedoninë duke kërcënuar maxhorancën e brish
SKANDAL/ Rama e kthen iftarin në darkë qokash, nuk fton klerikët myslimanë dhe Komitetin e Kulteve Ka qenë një iftar krejt i pazakontë ai i shtruar nga kryeministri Rama sot në Pallatin e Brigadave. Ndërkohë që kish
Haki Rugova rrezikon të përfundojë në polici Sot, në Gjykatën Themelore të Pejës ishte dashur të mbahej seanca fillestare e gjykimit ndaj Kryetarit të Komunës së Ist
Apostolova reagon pas anulimit të ftesave për deputetët e kosovës nga serbët Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalia Apostolova, ka reaguar në lidhje me anulimin e ftesës për depute
Pas anulimit të ftesave nga Serbia për deputetët kosovarë, reagon Amerika Anulimi i ftesave për deputetët e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani dhe Ilir Deda, për pjesëmarrje në një konferencë të
MPJ ankesë në BE për anulimin nga Serbia të ftesave për deputetët kosovarë Përmes një reagimi ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka ngritur zërin pas anulimit të ftesave për deputetët e Kuve