999 rezultate për

ftesĂ

Haradinaj: Ftesat e Speciales kanë për qëllim njollosjen e UÇK-së Nënkryetari i OVL të UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka thënë se ftesat kanë për qëllim njollosjen e luftës së UÇK-së. Nënkr
"Gjykata Speciale mund ta ftoj edhe Hashim Thaçin" Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit
Ftesa ruse: Zaev i përgjigjet prerë Putin, Rama ende në heshtje Bashkimi Ekonomik Euroazian (EAEU) u ka bërë një ftesë anëtarësimi Shqipërisë dhe Maqedonisë, pasi dy shtetet morën përg
Pse burrat shqiptarë shkëmbejnë gjithmonë cigare, çfarë fshihet pas këtij zakoni Ndoshta e keni vënë re se burrat shkëmbejnë me njëri-tjetrin cigare?! E gjitha kjo është një shenjë respekti i ndërsj
Ftesa e Ramës, mësohet çfarë u vendos në takimin e Bashës me aleatët Pas ftesës së kryeministrit Rama për dialog, kreu i opozitës Lulzim Basha ka thirrur aleatët në një takim i cili zgjati
Dhjetra ushtarë të UÇK-së marrin ftesë nga Specialja Dhjetra ftesa janë dërguar sëfundmi nga Gjykata Speciale e Hagës për ish-luftëtarët e UÇK-së, të cilët tashmë duhet të p
Zgjedhjet nuk pengojnë ftesat nga Specialja Ardhja e ftesave të reja nga Prokuroria Speciale, me seli në Hagë, po vazhdon teksa vendi gjendet përballë zgjedhjeve të
Martohet Jonida Vokshi, zbulohen ftesat speciale të dasmës (FOTO LAJM) Këtë muaj aktorja e njohur, Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi do të celebrojë dashurinë e tyre me martesë.
Edhe pak ka mbetur, Blero dhe Afrona zbulojnë ftesat e veçanta të dasmës (VIDEO) Më 21 shtator të këtij viti, çifti shumë i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me
Bebe Rexha dhe Rita Ora refuzojnë ftesën e “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Edhe pak ditë dhe Kosova do të ndizet nga atmosfera magjike e “Sunny Hill Festival”. Koncerti i cili organizohet nga
Veseli reagon pas ftesave të Speciales: Do të dalim më të fortë nga kjo sfidë Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të fundit nga Gjykata Speciale, për kryeministrin e Kosovës Ramush
Pas Ramës, Meta fton dhe Lulzim Bashën Në një lëvizje të koordinuar, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dërguar dy ftesa për takim mbrëmjen e sotme. Teksa
Reya fton edhe lojtarin e tretë nga Partizani në Kombëtare Trajneri i ri i Kombëtares, Edi Reja, duket se ka kthyer më shumë sytë nga lojtarët e kampionatit shqiptae, dhe në veçan
Panucci e la jashtë, Reya e rikthen në Kombëtare Të gjithë muret që ndërtoi Christian Panucci po mundohet t’i shembë Edoardo Reja. Trajneri i ri i kombëtares po përga
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
Gjykata Speciale merr edhe një grua Gjykata Speciale po vazhdon të dërgojë ftesa për ish-ushtarët e UÇK-së. Deri tash ftesa për tu nisur për Hagë u ka shkua
Zeka nxjerr emrat e tjerë që do të akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-gazetari, tani deputet i Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka që nga koha kur flitej për Specialen thoshte se kishte
Çeku ka një thirrje për ushtarët e UÇK-së që po akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së, Agim Çeku, ka folur edhe për ftesa të cilat Gjykata Speciale po i lëshon dita di
Mbappe i uron mirëseardhjen dy lojtarëve në Kombëtaren e Francës (FOTO LAJM) Kampionatet kanë një pausë të shkurtë, pasi kemi angazhimin e futbollit ndërkombëtar. Lojtarët kanë marrë ftesat e t
Zbulohen ftesat e dasmës së Elitës dhe Gjikos Jo më larg se dje u tha se Gjiko dhe Elita Rudi do të martoheshin më 21 shtator. Ceremonia do të mbahej në një restorant