999 rezultate për

fshiu

E fshiu! Çfarë shkruante Ivanka Trump në postimin për trazirat në SHBA Vajza e presidentit aktual të SHBA,Ivanka Trump i ka quajtur protetuesit që sulmuan ndërtesën e Kapitolit në SHBA “Patri
Videoklip me skena intime, pse vajza e biznesmenit fshiu këngën me Alban Ramosaj? (FOTO LAJM) Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila i ka munguar prej disa kohësh Shqipërisë.
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
E fshiu! Fansat "kryqëzojnë" Adelina Tahirin për photoshop (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri mund të themi se ka lënë "pas dore" muzikën dhe i është përkushtuar partnerit dhe djalit të ty
HISTORIA/ Si sot 20 vite më parë Juventus humb titullin në mënyrë dramatike, Lazio kampion falë motit të keq që përfshiu Perugian (VIDEO) Kujtesa është një instrument shumë i çuditshëm, një instrument që mund të të rikthejë, ashtu si deti, copëza të mbetura,
Rina Balaj: Bella Hadid më "kopjoi" fustanin dhe Instagrami më fshiu fotot (FOTO LAJM) Është shumë e thjeshtë: Bella Hadid i ka kopjuar fustanin Rina Balajt dhe Instagrami i ka fshirë fotot kësaj të fundit.
Zbuloi më shumë se duhet, fotoja që Chiara Ferragni fshiu me nxitim (FOTO LAJM) Chiara Ferragni që po qëndron në karantinë si gjithë të tjerët e s`po bën pushime e udhëtime, u çmall me fotot e vjetra.
Marina Fara i shtohet listës, si u zbulua në përgjimet e operacionit që përfshiu emra të njohur Një tjetër vajzë është përfshirë në listën e vajzave të njohura të showbizit që kanë lidhje me botën e krimit. Këtë h
U zhduk nga rrjetet sociale, Dua Lipës i ndodh çudia (FOTO LAJM) Ditët e fundit këngëtarja shqiptare që arriti sukses të jashtëzakonshëm me hitet e saj, Dua Lipa është zhdukur nga rrjet
Stresi nuk e di as vetë çfarë do, ja tha copë Keisit pastaj e fshiu (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi
Skandali me 3.7 milion euro i Fondit "BESA" përfshiu 800 persona Skandali i zbuluar dy ditë më parë në Fondin "Besa" me mashtrimin me kreditë ka përfshirë një numër të madh personash du
Çmendet moti, dëborë dhe stuhi, ka viktima (VIDEO) Bora mbuloi disa pjesë të Australisë juglindore të shtunën, ndërkohë që moti i ftohtë përfshiu pjesën më të madhe të ven
Arbenita Ismajli e tha ç'kishte për të thënë dhe e fshiu (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është kthyer shpejt në një prej modeleve më të ndjekura e të komentuara në shoëbizz-in shqiptar, sidomo
Si e përfshiu Loredana edhe vëllain tjetër në skemën e mashtrimeve Reperja Loredana Zefi është arrestuar dje në Zvicër në bazë të një akuze për vjedhjen e 900 mijë frangave. Ajo, thuhet s
Ky është komenti i Feros për Arbenitën që ajo e fshiu direkt Fero dhe Arbenita Ismajli kohët e funbdit janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media. Ndryshe nga sa bën
Ferri përfshiu SHBA-në, dalin pamjet e frikshme nga vendet e shkrumbuara (VIDEO) Sherifi i komunës Butte County në veri të Kalifornisë njoftoi gjetjen e viktimave të tjera pranë qytetit Paradise, një z
Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin
Shoku i Noizy-t e quan Encën "derr" e zbulon kush e fshiu këngën nga Youtube Pak ditë më parë nga Youtubi u fshi kënga më e suksesshme e Encës në bashkëpunim me Noizy-n, "Boë Doën". Fillimisht të g