999 rezultate për

fshihet

Neymar ndjek në Instagram Beatrixin, historia që fshihet pas këtij "follow" (FOTO LAJM) Po, po! E lexuat shumë mirë madje! Neymar, ëndrra e shumë vajzave -ndjek në Instagram Beatrix Ramosajn. Këngëtarja ës
Bora behet rozë në Alpe, e vërteta e errët që fshihet pas saj Shkencëtarët në Itali po hetojnë shfaqjen misterioze të një pigmenti ngjyrë rozë në Alpe, të shkaktuara nga algat që për
Ndodh dhe kjo! Frikë nga COVID-19, burri fshihet për 3 muaj në aeroport Pandemia e COVID-19 ka bërë që një burrë të fshihet për 3 muaj në aeroport, në një zonë të sigurt të aeroportit ndërkomb
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Përfshihet nga flakët makina në Vlorë Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Vlorë- Sarandë, në fshatin “Dukat“. Sipas policisë, automjeti
Përfshihet nga flakët traileri në Vlorë Një mjet trajler është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Tragjas të Vlorës. Për pasojë, mjeti është digu
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
Shpërthen bombula e gazit, banesa përfshihet nga flakë të frikshme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, pasi në banesën e tyre ka shpërthyer një bombul gazi. Nga s
Zyrtari i LDK-së përfshihet në debat: Luljeta Aliu ka mungesë inteligjence Pas zyrtarëve të PDK-së që i reaguan analistes Luljeta Aliu, është përfshirë edhe një zyrtar i LDK-së. Bajram Gecaj ka t
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Pritje më shumë se një vit për një orar në ambasadat gjermane, arsyeja që fshihet pas Pritje më shumë se një vit për të marrë një orar për vizë në ambasadat gjermane në Shqipëri, Serbi e vende të tjera.
Përfshihet nga flakët rrobaqepsia në Tiranë Një rrobaqepsi është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë. Deri më tani, raportohet vetëm për dëme materiale. S
Pallati në Korçë përfshihet nga flakët, asfiksohet një banor Një zjarr ka rënë në një banesë në lagjen 5 të qytetit të Korçës. Mësohet se shkak është bërë ngrohësja dhe si pasoj
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, burrë e grua përfundojnë në spital Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në rrugën “Naim Frashëri”. Si pasojë e tymit, janë asfiksuar d
"Tërmet" mes Turqisë dhe Greqisë, përfshihet Izraeli Greqia dhe Izraeli kanë lidhur një marrëveshje për blerjen e dronëve nga Athina, shkruan albeu.com. Vendimi vjen në
Spitali COVID përfshihet nga flakët, vdesin 7 pacientë Një njësi e kujdesit intensiv për të sëmurët me Covid-19 në një spital në Egjip u përfshi nga flakët mbëmjen e djeshme,
Historia prekëse që fshihet pas unazës së veçantë të fejesës së Ariana Grandes (FOTO LAJM) Gjatë fundjavës, Ariana Grande mori dhuratën më të veçantë për Krishtlindje nga i dashuri i saj, Dalton Gomez - një unaz
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, vdes 50 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 50 vjecar ka gjetur vdekjen si pasojë e asfiksimit.
Përfshihet nga flakët shtepia në Tiranë Një shtëpi është përfshirë nga flakët në Tiranë, në zonën e "Unazës së Re". Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja
Përfshihet nga flakët banesa në Sauk Kati i dytë i një banese është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në zonën e Saukut. Sipas policisë, nuk ka persona