999 rezultate për

fshihesh

Fshiheshin në fundin e oqeanit, zbulohen 12 specie të padëgjuara më para 12 specie të reja janë zbuluar nga shkencëtarët pas 5 vitesh studim të fundit të oqeanit Atlantik. Ekspertët nuk kish
Meta sulmon ashpër Ramën: Buburrec trendi, përse ke frikë? (FOTO LAJM) "Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?! Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgis
Kapen dy të rinj nga Tirana në Srandë, çfarë iu gjet brenda kasolles ku fshiheshin Policia e Sarandës ka arrestuar dy të rinj nga Tirana pasi kishin mbjellë disa rrënjë kanabis në qytetin bregdetar. M
Në fillim fshiheshin, tani nuk ka gjë që ndalon Dua Lipën dhe Anwar, gjeste romantike në publik (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është në majat e suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, por as jeta e saj private nuk
Manjani-Metës: Kjo është dita që të veprosh jo të fshihesh Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i ka kujtuar presidentit Ilir Meta detyrimet që i parashtron Kushtetuta, mbi rol
Në tunelet ku fshiheshin grabitësit e miliona eurove (VIDEO) Që prej mbrëmjes së pardjeshme, policia dyshonte se personi që u vra nga shkëmbimi i zjarrit me Forcat e Ndërhyrjes së S
Blenë një kolltuk të përdorur, gjejnë brenda një pasuri Një çift nga Britani bleu një karrige të përdorur për vetëm 5 paundë, por ajo që padyshim nuk prisnin ishte që brenda sa
Si fshiheshin kafsha Arkan dhe Ceca nga bombardimet e NATO-s Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq dhe burri i saj, Zheljko Razhnjatoviq Arkan gjatë periudhës së bombardimeve të NAT
U arratisën nga burgu, çfarë u gjet në banesën ku fshiheshin dy shqiptarët (VIDEO) Policia greke ka vënë në pranga ditën e sotme dy shqiptarët e arratisur nga policia greke ndërkohë që po transferoheshin
Fshiheshin në një shtepi me qira, ja si i kap policia trafikantët e drogës (VIDEO) Policia ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe një shtetas grek u arrestuan gjatë një operacioni antidrogë. Policia bën
Vdekja e Enverit, Zheji: "Fshiheshim" me Ramën që mos të na shihnin duke qeshur 11 prilli i vitit 1985 shënon vdekjes e diktatorit Enver Hoxha, ish-liderit komunist që drejtoi Shqipërinë për 45 vite m
Zbulohet tuneli gjigant, ja ku fshiheshin artileritë ushtarake sovjetike (FOTO LAJM) "DailyMail" ka publikuar së fundmi vendin se ku ishin fshehur artileritë ushtarake sovjetike gjatë kohës së Luftës së Ft
Berisha thumbon Ramën: Fshihesh nën jorgan…Ku janë deputetët e LSI-së? Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë seancës mori fjalën dhe theksoi se mes koalicionit PS-LSI vazhdojnë akoma problemet
Duma sulmon Ramën: S’mund t’i fshihesh detyrimit ndaj qytetarit të vrarë në Greqi Pas përgjigjes së Kryeministrit Edi Rama për 29-vjeçarin nga Lezha Pëllumb Marnikollaj që vdiq në rajonin e policisë në
Në këto tunele luftëtarët e ISIS i fshiheshin vdekjes (FOTO LAJM) Zbulohet një rrjet i tërë tunelesh nëntokësore në një fshatin Mufti të Irakut të cilat ishin hapur nga militantët e Shte
Tahiri ia kthen Bashës: Dikur fshiheshe si pulë, tani ngërdheshesh si llapaqen Përmes një postimi të shkurtër në rrjetin social Facebook, ministri Tahiri ka ironizuar me opozitën dhe kryetarin e saj
"4 pistoleta nga jashtë burgut, fshiheshin në qelinë e Tafilit" "Katër pistoleta janë futur nga jashtë burgut të Drenovës dhe janë fshehur në qelinë e të burgosurit Admir Tafili". Kësh
Miratohet amnistia, falje deri në fund të vitit Me 67 vota pro Kuvendi miratoi në seancën plenare të jashtëzakonshme, edhe shtyrjen e afatit të ligjit të faljes së borx