999 rezultate për

fshihen

Nuk fshihen më, Oriola Marashi dhe Eros Grezda bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Pas lajmit të bujshëm se Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje duket se vetë çifti ka vendosur ta konfirmoj
Koronavirusi tmerron Italinë: Mes të infektuarëve përfshihen fëmijë dhe foshnje Covid-19 vazhdon të përhapet me shpejtësi në të gjithë botën, Mendohet se prek vetëm të moshuarit, por shifrat trego
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Sekretet që fshihen pas logove të famshme (FOTO LAJM) humë nga logot e njohura, që i shohim pothuajse çdo ditë kanë një origjinë mistike. Në disa logo, ju mund të shihni m
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tropojë Dy banesa janë përfshirë nga flakët pak pas mesnate në Tropojë Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Cerrnicë rre
Plas sherri mes shoferëve, përfshihen edhe policët Një aksident mes një furgoni dhe një makine është bërë shkak i një sherri mes drejtuesve të dy mjeteve dhe disa personav
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
"Skllevër" të ditëve të sotme, si përfshihen në mafian britanike fëmijë shqiptarë (FOTO LAJM) Shpesh dëshira për një jetë më të mirë e çon shumicën e të rinjve drejt rrugëve pa krye. Madje, ka edhe shumë familjarë
Plas në Angli, lojtarët përfshihen në sherr masiv (VIDEO) Ndeshja e ligës së tretë angleze mes Lejton Orient dhe Northampton ka përfunduar në barazim 1-1, por nuk është kjo pjesa
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare "Thuaji presidentit të telefonojë Edi Rejën sepse tani duhet të mendojmë për të shpëtuar veten". Kjo ishte thirrja e
Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun (FOTO LAJM) Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pa
Si fshihen raketat e Iranit nën pesë shtresa betoni (FOTO LAJM) Bazat e raketave nëntokësore të Iranit të fshehura nën pesë shtresa betonit, janë gati për të goditur në rast të shpërth
Nuk fshihen më, Rina Balaj në momente intime me të dashurin reper (FOTO LAJM) Rina Balaj u rikthye së fundmi me këngë të re, me Instagram të ri, por edhe me lajme të reja nga jeta private. Rina pak
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tiranë Rreth orës 09:52 në Surrel janë përfshirë nga flakët dy banesa ku si pasojë ka vetëm dëme materiale. Nga hetimet para
Superacion në Shijak, RENEA blindon zonën Forcat e RENEA-s kanë zbarkuar ditën e sotme në Shijak. Ky aksion vjen në mënyrë të befasishme në dhjetra banesa.
Disa makina përfshihen në aksident për shkak të motit Një aksident mes disa veturave ka ndodhur para pak minutave. Aksidenti u shkaktua saktësisht në Vragoli, në drejtim t
Tërmeti që shkatërroi Shqipërinë, ku po fshihen të pasurit tanë?! Mbi 1000 banesa të dëmtuara, 29 viktima dhe 600 të plagosur është bilanci i tmerrshëm i një tërmeti që shkundi Shqipërin
Bodyguard-ët e Feros përfshihen në një sulm me armë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në lagjen “Dardania 1” në Gjilan ka ndodhur një ngjarje që ka shqetësuar banorët. Mësohet se në orë
Katër automjete përfshihen në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë Gjashtë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 17:20 në rrugën Prishtinë -Pejë, afër