999 rezultate për

fshihej

Me makinë 265 mijë paund, rojet nuk e njohin lojtarin e City, tërbohen shokët e skuadrës Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme m
Burri fshihej në tualet, nuk donte të merrej me fëmijët Një nënë e rraskapitur ka thënë që burri i saj fshihet në banjë deri në 25 minuta në çdo moment kur është radha e tij që
Dyshimet se Kajmaku fshihej tek të afërmit, kërkesa që bëri nga arratia Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
17 vite në arrati, trafikanti gjendet në një shpellë mes pyjeve (FOTO LAJM) Historitë e arratisë tashmë prej kohësh kanë ngacmuar imagjinatën njerëzore pasi kriminelët të gjendur në presion, shpi
Djali fshihej në varreza nga frika e të atit: Historia e pabesueshme nga Kukësi Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim, pasi akuzohet për keqtrajtim të të dy djemve të
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
A është kjo arsyeja përse Hashimi fshihej pas derës në Berlin? (VIDEO) Fshehja e presidentit Thaçi pas derës në Konsullatën e Kosovën në Berlin, ka ngjallë interesim të madh. Por, një arsye p
Nuk e kishte kuptuar, pas kësaj fotoje fshihej tmerri më i madh i jetës së saj Një nënë e dy fëmijëve që po lufton me kancerin, ka shpërndarë në internet një fotografi në të cilën shfaqet një ‘gropëz
Bastiset shtëpia e shqiptarit në Itali, si fshihej droga? Tre të rinj, mes të cilëve një 24-vjeçar shqiptar, janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi dyshohen si shpërndarës d
Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati.
Hoxha zbardh raportin e SHISH: Ja si fshihej Murataj dhe ku u plagos personi tjetër U zbardhën detaje interesante nga gazetarët për grupin kriminal që grabiti miliona euro. Ndërsa sipas burimeve një polic
Historia tragjike e nëndetëses së frikshme ruse që fshihej në detin shqiptar në vitin 1999 (FOTO LAJM) Ne vitin 1999, gjate luftes per çlirimin e Kosoves, njera nga nendeteset nukleare ruse e cila do te kujtohet gjate per t
Të gjithë i thonin gjumashe por prapa saj fshihej një histori e trishtë 21 vjeçarja Rhoda Rodriguez-Diaz nganjëherë fle 22 orë në ditë, nganjëherë kalon ditë e madje javë e shtrirë në shtrat d
Prej katër muajsh në arrati, ku fshihej i fejuari i Elvana Gjatës Biznesmeni Ervin Mata i cili prej muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bll
INTERVISTA/ Zbardhet dëshmia e Balilit, si fshihej nga policia dhe ku ndodhej ai Klement Balili flet për herë të parë në lidhje me arratinë e tij thuajse 3 vjeçare, e teksa ai rrëfen sesi ka arritur të
Artan Hoxha: Balili fshihej atje ku rrinë 10 ministra dhe ish-ministra Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i cili realizoi edhe një intervistë me Kelmend Balilin përpara se ai t’i dorëzohej d
DETAJET/ Ku fshihej Balili? Si u dorëzua ai në prani të Ardi Veliut Të tjera detaje dalin në dritë nga vetëdorëzimi i Klement Balilit. Sipas informacioneve "Eskobari i Ballkanit" është
Nuk e kishte kuptuar, pas kësaj fotoje fshihej tmerri më i madh i jetës së saj Një nënë e dy fëmijëve që po lufton me kancerin, ka shpërndarë në internet një fotografi në të cilën shfaqet një ‘gropëz
Çfarë fshihej pas shikimit të Kreshës ndaj Fifit? Flet dyshja e hitit Fifi dhe Kresha patën shumë fansa këtë spektakël, por shumë u përfol edhe performanca e tyre që duhet thënë se pati shum
Sekreti që fshihej pas kësaj bizhuterie të Princeshë Dianës Princeshë Diana është një nga personazhet më të përfolura të Familjes Mbretërore, edhe pse nuk jeton më. Ajo lindi më