999 rezultate për

fshesa

Shkarkohet drejtori i Trepçës: Fshesa e Kurtit më kapi, por do bëj padi Pak minuta më parë është shkarkuar nga pozita e Kryeshefit ekzekutiv të ndërmarrjes “Trepça”, Basri Ibrahimi. Ai ka k
"Braktisi" profesionin për të bërë fshesa si të dikurshmet (FOTO LAJM) Në pranverë të vitit 2017, la punën si stiliste për një kompani dizenjimi dhe nisi të krijojë fshesa tradicionale për t’
I shet 400 dollarë, e reja braktis punën si stiliste për të bërë fshesa dore Erin Rous, një vajzë e re nga New Hampshire i Amerikës, ka braktisur punën e saj si stiliste për të bërë fshesa dore si
"Fshesa" në burgje, pushohen nga detyra 24 drejtorë Skandalet nMë burgje u ka kushtuar shumMë drejtorMëve tMë cilMët janMë zvMënMëdMësuar me drejtues të rinj të cilët vijnë
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
Zaev paralajmëron operacionin fshesa edhe te drejtorët Kryeministri Zoran Zaev paralajmëron rikonstruim të gjerë të eshalonit të dytë dhe të tretë deri në fund të kësaj jave.
Taravari: Fshesa e Zaevit filloi nga Gostivari Kreu i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka shkruar se Fshesa e
Operacioni "fshesa" te Barcelona, këto janë lojtarët që do të largohen në verë Barcelona e ka përpiluar tashmë një plan për t’i larguar disa futbollistë të caktuar në verë, në mënyrë që të krijojë ha
"Mbledhin lekët me fshesa", SHBA u ndalon hyrjen këngëtarëve shqiptar Ditën e djeshme në media u përfolur se disa këngëtarëve nga Shqipëria dhe Kosova i është ndaluar hyrja në SHBA dhe u ësh
La punën si stiliste për të bërë fshesa, por sa para fiton Erina Një ish-stiliste e quajtur, Erin Rous ka një histori tepër të veçantë. Ajo në vitin 2017, edhe pse kishte një punë m
La punën si stiliste për të bërë fshesa, por sa para fiton Erina (FOTO LAJM) Një ish-stiliste e quajtur, Erin Rous ka një histori tepër të veçantë. Ajo në vitin 2017, edhe pse kishte një punë m
Rama nis operacionin "fshesa" në administratë, 80 mijë punonjës në panik Nuk do të ketë qetësi dhe siguri për rreth 80 mijë punonjës të administratës shtetërore, në të cilën, sipas kryeministri
Me fshesa e vezë në duar, kë do qëllojnë të rinjtë në protestë (FOTO LAJM) Ka mbetur vetëm 30 minuta nga nisja e protestës së opozitës, ndërkohë të rinjtë e PD-së e kanë mbushur sheshin me bander
“Fshesa” në burgje, Patozi ironizon keq drejtorët e shkarkuar Ditwn e sotme ministria e Drejtwsisw shkarkoi drejtorwt e burgjeve, dhe sipas njoftimit zyrtar tw ministrisw shumica pre
Nis "fshesa" e Ramës, dy drejtorë të rëndësishëm shkarkohen në Shkodër Ka nisur “fshesa” e Ramës ndaj punonjësve të administratës në të gjithë vendin. Vetëm ditën e djeshme dy drejtorë të
Fshesa në administratë, zbulohen drejtoritë që shkrihen dhe ato që shpëtojnë Fshesa ndaj parazitëve, grabitqarëve dhe listave partiake në zyrat e shtetit shqiptar është shpallur prioritet kryesor n
“Fshesa” në Gjykatën e Lartë, largohen nga detyra 5 anëtarë Kryetari i Gjykatës së Lartë, gjatë ditës së sotme ka thirrur mbledhjen e trupës së gjyqtarëve dy ditë më parë, pasi dek
Nis “fshesa” në qeveri, largohet këshilltari i ministres teknike Pas dorëheqjes së dy këshilltarëve të ministrit të Brendshëm teknike Dritan Demiraj, një tjetër largim ka ardhur në r
Pastrueset e bashkisë në Berat, sherr me fshesa në rrugë (VIDEO) Disa punonjëse të bashkisë Berat pasditen e djeshme janë zënë me njera-tjetrën në mes të rrugës. Nuk dihet arsyeja e
Banori i BB: Shisja fshesa në Itali, gratë flirtonin me mua Pasi foli për lidhjet e tij me femrat, Musa tregon edhe për punët që ka bërë gjatë kohës që ka qenë në Itali, duke i tre