E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

fsheh

Nuk përmbahet Insigne pas barazimit me Sassuolon, fyen bashkëlojtarët me shumë mllef (VIDEO) Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insigne ishte i zemëruar pas barazimit 3-3 kundër Sassuolo të mërkurën. Kapiteni i Parten
E ka mbajtur të fshehtë, Eliona tregon për herë të parë si është njohur me partnerin (FOTO LAJM) Eliona Pitarka po shijon në maksimum këtë periudhë të ëmbël pasi së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë. Aktor
I dënuar me burg, 43 vjeçarit i gjendet arsenal armësh groposur në oborr Një 43 vjeçar i cili vuan dënimin për dhunë në familje, do të hetohet tani edhe për një tjetër vepër penale. Pas një
Policia e fshehu: Operacioni i RENEA-s në Laç, shoqërohet Ervis Martinaj dhe shoku i tij Vetëm dy ditë më parë, u deklarua me bujë se forcat RENEA kishin zbarkuar në Lezhë, Kurbin e Milot për të kryer kontroll
Aksioni në Laç, policia mbajti të fshehtë shoqërimin e Ervis Martinajt Burime bëjnë me dije se ditën kur është bërë operacioni blic në Kurbin nga RENEA, mes të shoqeruarve janë edhe Ervis Mar
E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Ankthi, "sëmundja e fshehtë" e Covid-it: Si ta luftoni pa qetësues gjumi Pse sapo vendosim kokën në jastëk, mendimet marrin vrull? Truri ynë ka tendencën për të menduar skenarin më të keq dhe p
Paradoks! Artan Fuga: Shqipëria po braktiset nga të varfër e të pasur Nga Artan Fuga: I varfëri nuk emigron dot! Kur do të fillojmë të flasim seriozisht për problemet, jo hidhu
10 zakone higjienike që shkatërrojnë fshehtas shëndetin tonë Shumica prej nesh janë të sigurt se e bëjnë gjithçka si duhet. Por e vërteta është se ne bëjmë gabime të cilat na kushto
Habit ish shefi i Shërbimit Sekret në Maqedoni: Nuk u fsheha, kam qenë i sëmurë Ish-shefi i DSK-së Sasho Mijallkov është vetëdorëzuar para pak minutash në Prokurori. Gjatë prononcimit para dorëzimi
Takime të fshehta me votuesit e LSI? Meta: Do përmbysim me votë klikën oligarkike Presidenti Ilir Meta edhe sot ka theksuar qendrimet e tij për zgjedhjet e 25 Prillit, në të cilat thotë se do të përmbys
Gazetari rrëfen rrëzimin e bustit të Enverit: Nexhmije Hoxha ishte fshehur atë ditë në Dajt Publicisti i njohur i gazetës “Zëri i Popullit”, Hamdi Jupe, në librin e tij, “Shënimet e gazetarit”, tregon momentet e
Suarez ka një klauzolë të fshehtë me Atleticon, çfarë përmban? Luis Suarez është duke kaluar një moment të shkëlqyer te Atletico e Madridit, pas largimit nga Barcelona. Uruguajani
Kapet rreth 200 mijë euro kokainë fshehur në lodrat e fëmijëve, arrestohen dy shqiptarët Droga, në dy apartamente, dhe para nga dyqani, por jo vetëm kaq, dy shtytësit kishin fshehur kokainën edhe në kafshët e
Eleni Foureira: Pse mbajta të fshehtë origjinën time shqiptare (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira ka dhënë së fundmi një intervistë, ku ka folur për jetën e saj. Ndër
Mjaltë dhe kanellë, kombinimi natyral që jua fshehin doktorët Tashmë është e ditur që përzierja e mjaltit me kanellën kuron shumë sëmundje. Mjalti, edhe pse është i ëmbël, nëse merre
Yuri Kim mesazh të fshehur Ramës, i kujton të shkuarën e Tom Doshit "Ndërsa autoritetet zgjedhore të Shqipërisë përgatisin zgjedhjet, ia vlen të kujtohet ky emërim, i bërë nga Sekretari i
Kapuçi i zbuloi lidhjen e fshehtë? Andi dhe Melisa plasin ironitë në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin se a
Atentati ndaj 40 vjeçarit në Vlorë, merren në pyetje 15 persona Gentian Qarri mbeti i vdekur mbrëmjën e djeshme pas një atentati që u bë ndaj tij. Deri më tani janë marrë në pyetje
Zbulohen sasi të mëdha droge në kufirin greko-shqiptar, si e kishin fshehur në trungjet e pemëve Policia greke tha të shtunën se zbuloi sasi të mëdha marijuane të presuar të fshehur në trungjet e pemëve në kufirin gre