999 rezultate për

fshatit

Kryeplaku i fshatit thyen çdo limit: Jo vetëm që nuk raporton, por mbjell vetë parcelë më kanabis Ngjarjet e çuditshme në Shqipëri nuk kanë të ndaluar. Policia ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Pirishtë në Skrapar
Tetë të arrestuar në Gramsh, mes tyre dhe kryeplaku i fshatit Policia e Gramshit ka arrestuar 8 persona nën akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Janë arrestuar G. Ç., 38 vjeç
Konkurojnë modelet e famshme, këto janë super vajzat e fshatit në Kinë (FOTO LAJM) Kur ne themi “vajza të fshatit”, do t'i imagjinoni sikur ato janë në vendin tuaj dhe kështu, të gjithë do t’i imagjinojn
74 vjeçari nga Prekazi që kishte ëndërr të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO) Entuziazmin për futbollin e ka më të madh se vjetët që i bartë mbi supe. 74 vjeçari Arif Lata nga Prekazi i epërm ënd
Procedohet kryeplaku në Berat për kultivim kanabisi, arrestohet një tjetër Policia e Beratit ka arresuar një person për kultivim kanabisi, si dhe është proceduar kryeplaku i fshatit Goraj. Në
Sorkadhja dhe ariu zbresin kaq shumë pranë fshatit në Bulqizë (VIDEO) Një banor nga Zerqani i Bulqizës ka filmuar pranë një kullote një sorkadhe dhe një ari kaf. Ata shihen në kullotë teksa
Konkurojnë modelet e famshme, këto janë super vajzat e fshatit në Kinë (FOTO LAJM) Kur ne themi “vajza të fshatit”, do t'i imagjinoni sikur ato janë në vendin tuaj dhe kështu, të gjithë do t’i imagjinojn
Policia blindoi Durrësin, zbulohen fidanë kanabisi në Ishëm Policia ka sekuestruar 100 fidanë kanabis gati për kultivim në Ishëm të Durrësit. Policia bën me dije se janë arrestuar
I "pushtuar" nga natyra, brenda fshatit misterioz në Kinë (FOTO LAJM) Fshati i braktisur i Houtouwan në ishullin Shengshan, pjesë e arkipelagut Shengsi në brigjet lindore të Kinës, kohët e f
U gjetën të vdekur në kodër, një nga viktimat është këngëtar i njohur(FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Lezhë, ku në një kodër të fshatit Lalm, janë gjetur të vrarë më armë zjarri dy shteta
Infektoi 11 persona me koronavirus, shoferi i autobuzit tregon si ndodhi Shoferi i autobusit, B.M. nga fshati Topanicë e Kamenicës, i cili rezultoi pozitiv me koronavirus të hënën, dyshohet se
Kujtohet masakra në Pastasellë të Rahovecit: Trupat e të ekzekutuarëve ende të pa gjetura Masakra e fshatit Pastasellë të Rahovecit është një nga më të tmerrshmet që kanë kryer forcat kriminale serbe gjatë luft
Familja u infektua me koronavirus, izolohet gjithë fshati në Fier Një familje e prekur nga koronavirusi ka bërë që një fshat i tërë në Fier të vetëkarantinohet. Bëhet fjalë për fshati
Përplasen dy zetorë në Maliq, të plagosurit dërgohen në spital Ditën e sotme një zetor është përplasur me një tjetër, në afërsi të fshatit Pirg. Sipas informacioneve paraprake, të
E dhunuan në mes të fshatit, gruaja e ve: Personi është i lirë! Në datën 6 Qershor 2019, një qytetare u dhunua në mes të fshatit Rrotull në Manzë nga bashkëfshatari i saj, Shkëlqim Hox
Makinat bëhen copë në Lezhë-Shkodër, humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve parapra
Analisti: Ramë, kërkoi falje Kosovës dhe mbylle për ca kohë gojën gënjeshtare! ARTUR ZHEJI Sot KM-ja nxorri në mediat e fshatit një thënie jashtë kontekstitit filozofik, të filozofit Kierkegaard,
Të shtëna në Peqin, dyshohet se ka të plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Peqin. Burimet bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me armë
Tërmëti mori 51 jetë, Kujtim Gjuzi "zbulon" tre fajtorët që shkaktojnë tragjedi në Shqipëri Kujtim Gjuzi ka reaguar për herë të parë pas tërmetit të 26 nëntorit i cili mori 51 viktima në rang kombëtar. "A ka
5 vite që gjejnë vazhdimisht pako me para në rrugët e fshatit Banorët e Kaunti Durham, një fshati në Angli, kanë që në vitin 2014 që gjejnë vazhdimisht paketa me kartëmonedha brenda,