999 rezultate për

fshatin

Futën drogën në kovën e djathit, policia arreston 4 persona në Shkodër Policia kë vënë në pranga katër persona në Shkodër, pas një operacioni policor ku u goditën dy raste të prodhimit dhe sh
Gjendet një makinë e shkrumbuar në flakë, dyshohet se u përdor në atentatin e Tapizës Policia ka gjetur një makinë të shkrumbuar nga flakët në fshatin Valias. Dyshohet se makina në fjalë është përdorur
Dhunoi dhe kanosi me thikë babain, arrestohet i riu në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një të ri pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Sipas policisë, në pranga ka rë
Aksident tragjik në Lushnje, vdes në rrugë 54 vjeçari Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Mbollën kanabis në pyll, 5 vlonjatë përfundojnë në pranga 5 persona të akuzuar për kultivim të bimëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Vlorës. Sipas uniformave blu në pr
Shkrumbohet makina në Lazarat, dyshim për zjarr të qëllimshëm Një mjet është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se automjeti ka qenë në pronës
Artan Hoxha nxjerr në dritë ngjarjen e rëndë: Tre persona janë vrarë në parcelat e kanabisit Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar një ngjarje të rëndë në Malësinë e Madhe. Sipas tij, tre persona janë vr
U shtyp me traktor nga i ati, ndërron jetë 5 vjeçari në spital Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Maliq ku një djalë vetëm 5 vjec është shtypur me traktor nga babai i tij.
E humb i riu, rreh dhe kanos me thikë babain Një 34-vjeçar është vënë pranga nga policia e Vlorës. Uniformat blu njoftojnë se në pranga ka rënë V.K., 34 vjeç, banues
KOSOVË/ Vdes një 30-vjeçar, mister arsyea Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe e Klinës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Driton
E rrahën barbarisht, flet vajza e të moshuarës: Më vranë babain para 2 vitesh (VIDEO) Eshtë zbardhur dëshmia e vajzës së të moshuarës P.Q, e cila u dhunua barbarisht në Palokastër të Gjirokastrës nga fqinji
Iu tremb kali e i doli para makinës, përplaset për vdekje i moshuari Një aksidenti ka ndodhur në fshatin Neviçisht, në aksin Korçë-Kapshticë ku një makinë ka përplasur për vdekje një person
Mbillte kanabis në shtëpi, si e pësoi tepelenasi Një person i shpallur në kërkim është arrestuar në Tepelenë. Bëhet fjalë për R. P., 45 vjeç, banues në fshatin Dragot
Arrestohet babai me dy djemtë në Elbasan, çfarë zbuluan blutë Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas, si dhe është shpallur në kërkim policor bashkëpuntori i tyre. Ata janë
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Plas sherri në mes të natës, vritet me gurë 64 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Elbasan, u pas një konflikti për motive të dobëta ka mbetur i vrarë n
Kush janë anëtarët e "grupit të Sarandës", dalin pamjet (FOTO LAJM) Zbulohen detaje lidhur me grupin e Sarandës të kapur lidhur me një sërë grabitjesh me dhunë të ndodhura në zonën e Bashk
Vjedhja me dhunë në Finiq, arrestohen dy autorë të tjerë Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vjedhja me dhunë e ndodhur më 29 gusht 2020, në fshatin Melçan, Finiq. Polici
Policia me "dorë të hekurt", arrestohen 4 persona në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga katër persona, ndërsa tre të tjerë janë proceduar penalisht per vepra te ndryshme