999 rezultate për

fshatin

E qëlluan disa herë me armë, pse u vra biznesmeni në Theth? Biznesmeni Nard Polia është vrarë ditën e sotme në fshatin Grudë. Ai është është qëlluar disa herë me armë, ndërsa n
LAJMI I FUNDIT/ Atentat në Shkodër, vritet një person Një person është vrarë ditën e sotme në Shkodër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Grudë, tek vendi i njohur si F
Gërmimet për flori shkatërrojnë fshatin turistik, policia nuk reagon Në fshatin Dardhë të Librazhdit, i listuar nga qeveria në 2018-n ndër 100 fshatrat turistikë që do të mbështeten ekonomi
Nuk ka ndalesë djegia e pyjeve në Kosovë Djegia e pyetjeve në qytete të ndryshe të Kosovës ka vazhduar edhe gjatë 24 orëve të fundit, ku kanë qenë gjashtë raste.
Donte ta xhironte, të riut i bërmbyset "Benzi" (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në fshatin Dukat i Ri të Vlorës. Një të riu i është shkrepur në mendje të xhiront
Nderohen ushtarët shqiptarë që ndihmuan në tragjedinë e Tetovës Emini Xhelal Omer, Rexhepi Muharem Bujamin, Feta Nejazi Semir, Salihi Fihat Seladin do të marrin medalje për trimëri nga
Njihuni me fshatin ku jetojnë vetëm trimat (FOTO LAJM) Fshati Castellfollit de la Roca ndodhet pranë Girona-s në verilindje të Spanjës. Ai shkakton frikë për të gjithë ata
U plagos në bark, humb jetën 21 vjeçari Një 21 vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Pukë. Petrit Biba është dërguar menjëherë nga spitali
Qeveria gjoja e majtë e Ramës braktis fshatin: Jo pensione të njëjta me qytetin Qeveria do të braktisë përfundimisht zotimin për të barazuar pensionet e fshatit me ato të qytetit. Një projektligj,
Njihuni me shqiptarin që qëndron i vetëm në fshatin "fantazmë" (VIDEO) Jetesa në Kosovë ka ndryshuar pas përfundimit të luftës.Nëse ne jemi mësuar të kemi miq, fqinj, të shkëmbehemi me njerëz
Lidhje intime me një grua në fshat, pse u masakrua 35 vjeçari 35 vjeçari i identifikuar si Arben Gjeçi u vra me sende të forta nga disa persona në fshatin Zall-Bastar në Tiranës.
Pas reshjeve të shiut dalin disa vrima misterioze në Turqi (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë natyrore ka habitur së tepërmi banorët e fshatrave të distriktit Menderes në Izmir të Turqisë.
Izolohet Mokra, trashësia e dëborës arrin deri në një metër (FOTO LAJM) Rreshjet e dëborës kanë zbardhur pothuajse të gjithë Pogradecin. Por në fshatin Mokër, situata është më e rëndë tek
Kthehet në tragjedi aksidenti në Levan, 2 të vdekur dhe 7 të plagosur Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Levan-Tepelenë. Një autoveturë dyshohet se është p
Aksident tragjik në Levan, 2 të vdekur dhe 5 të plagosur Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Levan-Tepelenë. Sipas informacioneve paraprake, dy
Zhduken një vajzë dhe një djalë minorenë në Korçë Komisariati i Policisë Maliq, ka shpallur të zhdukur dy minorenë. Sipas Policisë, 61-vjeçarja me inicialet Gj.H.,ban
Policia blindon Lazaratin, çfarë po ndodh në ish-bastionin e drogës Forca të shumta të policisë së Gjirokastrës mësohet se kanë zbarkuar në fshatin Lazarat. Aksioni ka ndodhur mbrëmjen
Lladrovci "zgjohet nga gjumi", merr masa në fshatin Kishnarekë Kompania e kontraktuar nga ana e Komunës, nuk kishte kryer punimet sipas planifikimit të kontratës së nënshkruar dhe nuk
Kalonte rrugën me kufje në vesh, kamioni përplas këmbësorin Një aksident ka ndodhur në fshatin Papër të Elbasanit, ku një 26-vjeçar ka aksidentuar me kamion një këmbësor. 26-vje
Efektivi i FNSH-së humb armën e shërbimit, dyshimet e para Efektiv i Forcave Speciale të Ndërhyrjes së Shpejtë, Gramoz Spahiu mësohet se ka humbur armën e shërbimit në fshatin Pro