999 rezultate për

fshati

Qytetarët e dëshpëruar ndërtojnë një gorillë gjigante për të frikësuar Covid-19 Ata ndërtuan një gorillë 7 metra të lartë në shpresë se do të largoj Covid-19 nga fshati i tyre. Disa banorë supersti
Përfshihet nga flakët traileri në Vlorë Një mjet trajler është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Tragjas të Vlorës. Për pasojë, mjeti është digu
Gjendet i pajetë një 47 vjeçar në Shkodër, dyshimet e para Një person është gjetur i pajetë anë një kanali në fshatin Mes të Shkodrës. Viktima është identifikuar si M.U., 47 v
Vlora "nën ujë", evakuohet një familje në fshatin Fitore Moti i keq që ka përfshirë vendin prej ditësh ka sjellë përmbytje në disa zona. Gjatë natës prurjet vijuan në Vjosë,
Pamje të frikshme nga jugu i Shqipërisë! E përfunduar në verë, asfalti çahet plotësisht (FOTO LAJM) Pamjet dramatike të bashkëngjitur lajmit, janë shkëputur në jug të Shqipërisë, në aksin Vlorë-Sarandë, në dalje të fshat
E zhdukur prej datës 29 dhjetor, gjendet e pajetë e moshuara Një 80-vjeçare e cila ishte zhdukur që prej datës 29 Dhjetor, është gjetur e mbytur në qytetin e Shkodrës. Më datë 07
Vetëvritet e armë gjahu në banesë 59-vjeçari Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Recan, Elbasan, mbrëmjen e sotme. Policia njofton se një 59
Të shtënat drejt banesës në Vlorë, policia përgënjeshtron kallëzuesin Mbrëmjen e djeshme, në sallën operative të DVP Vlorë, është njoftuar se në fshatin Llaktundë, Vlorë, një shtetas po kërc
Tjetër aksident, ndërron jetë në spital shoferi Pasditen e some një aksident i rëndë u raportua në fshatin Gjormë të Vlorës, ku sipas njoftimit paraprak të policisë u b
U vetë-plagos me armë gjahu, humb jetën 37-vjeçari Një 37-vjeçar vetë-plagoset me armën e gjahut dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fs
Dridhet toka, ikën energjia: Fshati i vogël përjeton "fundin e botës" (FOTO LAJM) Fillimisht u ndje një lëkundje e fortë e tokës dhe pak semonda më pas iku energjia elektrike. Kaq mjaftoi që banorë
Vjen nga fshati, vëllai i Arbrit të "Përputhen" tregon si i hedhin kunja komshinjtë (FOTO LAJM) Arbri, konkurrenti në “PërPuthen”, e përmend shpesh faktin që vjen nga fshati, e sigurisht realiteti atje është disi më
Infektohet me Covid-19 një mësuese dhe një infermiere në Berat Pesë raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në qytetin e Beratit. Të prekurit janë konstatuar në spital dhe në disa i
Hapën rrugën nga pylli, ujqërit terrorizojnë fshatin (VIDEO) Një tufë ujqërish ka terrorizuar një fshat të tërë në rajonin Burzian të Bashkortostan, Rusi. Kanë qenë fshatarët që
Një top zjarri ka rënë nga qielli në fshatin kinez (VIDEO) Banorët lokal mbetën të shtangur nga ndodhia, pasi që ishin dëshmitarë teksa topi i zjarrit ra nga qielli. Një top zj
Për t'u marrë shembull, dy banorët e vetëm të këtij fshati nuk e heqin maskën Ata janë banorët e vetëm të një fshati të vogël italian, por të dy pensionistët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë kur bëhe
Adoleshenti pa patentë nuk njeh limit shpejtësie dhe përplaset me BMW-në Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Durrës, në fshatin Kullë. Një automjet tip Benz që drejtohej nga
Kishte emër turpi, fshati ndryshon gjithë tabelat Tabelat me emrin e ri janë vendosur më së fundmi në fshatin austriak të quajtur më parë “Fucking”, i cili ishte bërë obj
PEQIN/ Nga makina tek gjelat e detit, hajdutët bëjnë namin në tërë fshatin Një fshat në Peqin, në fshatin Gjocaj ka rënë pre e një grupi hajdutash. Burimet bëjnë me dije se grabitësit kanë mun
Pas 1 mijë vjetësh, banorët ia ndërrojnë emrin fshatit austriak Në Austri ekzistonte një fshat me emrin më të pazakontë në gjithë botën. Ai quhej "Fucking". Për shkak të kësaj, tabe