999 rezultate për

fshat

Flet pronari i biznesit që iu vu eksploziv në Lezhë Një biznesi i është vënë një sasi eksplozivi gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur
A e dini nga cili fshat e ka prejardhjen Tuna? Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe. Kjo është Altuna Sejdi
Fshati i fantazmave që u braktis për shkak të gabimit të zakonshëm Në vitet 1950, Celles ishte një fshat i vogël në Luginën e Salagou në Francën Jugore, i njohur për tokën e kuqe dhe klim
Pa rrugë, pa ujë, pa shëndetësi, fshati në Tiranë i harruar nga Veliaj Kamera e emisionit "BOOM" në RTV Ora ka udhëtuar në fshatin Kërçukje, aty ku e vetmja gjë pozitive është natyra, pasi in
Ka arritur majat në futboll, Mane zbulon frymëzimin Mane, i cili u transferua në Anfield nga Southampton në vitin 2016, përmendi mbështetjen e miqve dhe familjes së tij në
Nga dhuna në familje te aksidentet me makinë, 4 korçarë përfundojnë në pranga 4 persona janë vënë në pranga në qytetin e Korçës. Ata akuzohen për vepra të ndryshme penale, që nga dhuna në familje
Plagosi me thikë vjeçarin në Shkodër, kapet autori Një plagosje me thikë ka ndodhur në Shkodër në fshatin Shtoj i Ri në ambientet e një lokali pas një konflikti të çastit.
Aksidenti në Tetovë, tre të plagosur Tre persona janë lënduar në aksidentin e djeshëm në rrugën Tetovë-Shkup, përcjell GazetaExpress. Siç njoftojnë nga MP
E dhunuan në mes të fshatit, gruaja e ve: Personi është i lirë! Në datën 6 Qershor 2019, një qytetare u dhunua në mes të fshatit Rrotull në Manzë nga bashkëfshatari i saj, Shkëlqim Hox
E kërkonte Italia për "mall", kapet në Fier i riu Policia e Fierit ka arrestuar 2 shtetas,1 shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar për prodhim dhe shitje të narkotikëv
Aksidenti me pasojë vdekjen, gruaja doli nga makina e rrokullisur Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe, me pasojë humbjen e jetës së një gruaje. Mësohet
Ky është libri më i madh në botë dhe ndodhet në fshatin më të vogël në Hungari (FOTO LAJM) Szinpetri është një fshat i vogël në Hungarinë veriore me më pak se 300 banorë, por është edhe shtëpia e librit më të ma
Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur Mbrëmjen e sotme dy persona mbetën të plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Labinot
Flakët përfshijnë banesën në Kurbin, gjendet një fëmijë brenda Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Një zjarr masiv ka rënë mesditën e sotme
Makinat bëhen copë në Lezhë-Shkodër, humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve parapra
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
Fshati shqiptar ku banorët refuzojnë të flasin shqip Fshat i cili përbëhet nga pakicat greke dhe vihet në radhë me fshatra të tjerë në një formë zinxhir në atë që quhet Drop
Prindërit mohojnë djalin që vrau Drita Saliajn: Silleni në fshat ta pushkatojmë vetë Familjarët e Ervis Zotos, të riut të akuzuar se bashkë me dy shokë të tjerë vrau Drita Saliajn kanë folur në dyert e gjy
Tentoi të eliminonte babain, shmanget tragjedia në Këlcyrë Një i ri ka kanosur dhe kërcënuar me jetë babain e vet në Këlcyrë. Fatmirësisht, policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka p
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë