999 rezultate për

fshat

Atentat në Gramsh, tentohet të vritet me kallash kryeplaku i fshatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhu rreth ores 22:00 të së premtes në fshatin Gribe të Gramshit. Kryeplaku i fshatit Tajar Vel
Pas grabitjes autorët u fshehën në tunelet e këtij fshati Aksion i detajuar tërësisht po del të jetë grabitja e milionaeurove në Rinas. Mësohet se grabitësit u fshehën në tunele
Shtëpi më shtëpi, RENEA e FNSH i mësyn banesave për të kapur grabitësit (FOTO LAJM) Të paktën 100 efektivë të forcave RENEA dhe FNSH po zhvillojnë një aksion blic në fshatin Dritas pranë Tapizës pasi ka i
Super aksion për kapjen e grabitësve, RENEA, FNSH, e Shqiponjat blindojnë fshatin Një super aksion po zhvillohet në fshatin Dritas në rrethinat e Tiranës, ku ka dyshime të forta se mund të jenë fshehur
Ndryshon procedura, si do të legalizohen ndërtimet pa leje edhe në fshatra Janë me mijëra familje në fshat dhe po aq në periferitë dhe lagjet e qyteteve, që kanë ndërtuar pa leje, të cilat do të
Një fshat i tërë del në shitje për një çmim tepër të arsyeshëm "Spanja e zbrazur, Spanja e shkatërruar" Me thirrjen e "España vaciada, España arruinada", të dielën më 31 mars, dhjetër
I vihet tritoli Ujësjellësit në Delvinë Mbrëmjen e djeshme Ujësjellsi i Delvinës është hedhur në erë me një sasi të madhe tritoli. Ujësjellësi në fjalë furn
"Pse po pije kafe..", bashkëshortëve i çajnë kokën me gurë dhe leva në Berat Dy bashkëshortët Festim dhe Elida Selika janë dhunuar me gurë dhe hekura në banesën e tyre nga tre persona. Këta të fund
Zhduket një vajzë e mitur nga një fshat i Fushë Kosovës Një vajzë e mitur nga fshati Pomozitin i Fushë Kosovës, është raportuar si e zhdukur. Rasti ka ndodhur të martën e ja
Të përgatitur për të vrarë, kush janë dy të arrestuarit në Lezhë (VIDEO) Është finalizuar operacioni policor i cilësuar si “Porosia”, përmes së cilit është parandaluar tentativa për vrasjen e
Përfshihen nga flakët 4 banesa në Korçë Pasditen e sotme një jzarr i fuqishëm ka përfshirë 4 banesa në një fshat të Korçës. Mësohet se banesat e përfshira
Përloti shqiptarët me fjalimin në Kuvend, Gerta kritikon LIVE ministrin e Ramës Të gjithë e mbajmë mend muaj më parë, Gerta Lokun, e cila emocionoi të gjithë publikun shqiptar me fjalimin që mbajti në
E qëlluan disa herë me armë, pse u vra biznesmeni në Theth? Biznesmeni Nard Polia është vrarë ditën e sotme në fshatin Grudë. Ai është është qëlluar disa herë me armë, ndërsa n
LAJMI I FUNDIT/ Atentat në Shkodër, vritet një person Një person është vrarë ditën e sotme në Shkodër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Grudë, tek vendi i njohur si F
Edhe një vdekje nga aksidenti në Tetovë Ka vdekur sot vajza 19-vjeçare e cila mori lëndime të rënda në aksidentin tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, afër fsha
Keni nevojë për qetësi? Këto janë vendet më të izoluara (FOTO LAJM) Në rrjedhën e historisë njerëzore, ne kemi lënë shenjën tonë në çdo vend në tokë. Nuk ka vend që të mund të shkosh atje
Ethet e arit përfshijnë Librazhdin! Gërmohet natën për të gjetur thesare Në fshatin Dardhë të Librazhdit, i listuar nga qeveria në 2018-n ndër 100 fshatrat turistikë që do të mbështeten ekonomi
Gërmimet për flori shkatërrojnë fshatin turistik, policia nuk reagon Në fshatin Dardhë të Librazhdit, i listuar nga qeveria në 2018-n ndër 100 fshatrat turistikë që do të mbështeten ekonomi
Një minoren plagos me thikë bashkëmoshatarët e tij në Tetovë Dy persona janë therur me thikë nga një minoren 17-vjeçar nga fshati Veshallë e Tetovës pas një zënke e cila ndodhi dje
Nuk ka ndalesë djegia e pyjeve në Kosovë Djegia e pyetjeve në qytete të ndryshe të Kosovës ka vazhduar edhe gjatë 24 orëve të fundit, ku kanë qenë gjashtë raste.