999 rezultate për

fryte

Qendra e masazhit në Kosovë kapet në flagrancë, shfrytëzuan vajzat e reja për shërbime seksuale Me lejen e Gjykatës Themelore në Prizren një polic ka simuluar në një qendër masazhi në Prizren dhe ka vërtetuar se aty
Zhaku: Varfëria e shqiptarëve të bëri ty sot sulltan, mbret, huligan dhe lukuni që vetëm leh! "Sot kemi një shtet të kapur në çdo drejtim nga gjobaxhinj, hajdutë, injorantë dhe m
HOROSKOPI/ Shfrytëzoni rastin të përpiqeni të zgjidhni disa probleme Dashi Pasioni më në fund zgjohet por kini kujdes nga situatat e paqarta: mos prishni situata të reja nga frika e së k
Shfrytëzuan qendrën e masazhit për p*ostitucion: Arrestohet menaxheri, pronari arratiset Policia ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit dhe përshtatjes
Nga kolla te diabeti, si ta shfrytëzojmë lëngun e qepës Kolla është reagim i trupit ndaj një irritimi në grykë dhe mund të shkaktohet nga alergjitë, azma, pneumonia, virozat ap
Burri e shfrytëzoi si p*ostitutë direkt pas martese, gruaja e fundos pas 22 vitesh Një vajzë nga kryeqyteti që 22 vite më parë u mashtrua me martesë, por që përfundoi si prostitutë në vende të ndryshme t
Mësim online? Si ta shfrytëzoni sa më mirë 1. Trajtjen lëndën si një “kurs i vërtetë” I keni parasysh kurset private, ku zakonisht ju regjistronin prindërit? Me
Dy mënyra fantastike si të shfrytëzoni lëngun e portokallit kundër gripit Një ndër pijet më të dashura dhe të famshme të fillimit të mëngjeseve plot energji. Lëngu i portokallit përtej shije
Nga kolla te diabeti, si ta shfrytëzojmë lëngun e qepës Kolla është reagim i trupit ndaj një irritimi në grykë dhe mund të shkaktohet nga alergjitë, azma, pneumonia, virozat ap
Si të shfrytëzoni më së miri shegën për rrathët e syve Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikol
Në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, arrestohet 43-vjeçarja Një grua u arrestua nga policia, pasi ishte në kërkim kombëtar, e dënuar për shfrytëzim prostitucioni. Bëhet fjalë pë
Për të shkëlqyer këtë sezon, kombinoni kështu fustanin dhe çizmet (FOTO LAJM) A ka një dyshe më ikonike se kombinimi i duhur i fustaneve me çizme? Kjo veshje është kaq e fuqishme, sa do t’ju bëjë të
Shfrytëzoi 32 vjeçaren për prostitucion jashtë vendit, arrestohet i riu Dy persona janë arrestuar nga policia e Fierit të akuzuar për veprat penale “Shfrytëzim prostitucioni” e “Trafikimi i pe
HOROSKOPI/ Shfrytëzojeni këtë moment, mos u stresoni shumë Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha ës
Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat m
Njerëzit në Kinë tani mund të shfrytëzojnë taksi robot (VIDEO) aksitë pa shoferë janë tani në dispozicion të njerëzve në qytetin më të madh të Kinës, Shanghai. Një kompani e mbësht
Trondit nëna e 17-vjeçares: Si ma shfrytëzuan vajzën të shiste trupin Një histori rrëqethëse dhe një dramë që jetohet dy herë nga dy pesona të ndryshëm, por që kanë të përbashkët skamjen dhe
Punët ku shqiptarët shfrytëzohen e nuk paguhen sa duhet, kush janë më me fat Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për or
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
Zgjedhjet po afrojnë, por Basha e shfrytëzon motin e mirë për plazh: Kapet "mat" në Gjirin e Lalzit (VIDEO) 25 prilli është kërkuar si data e zgjedhjeve të ardhshme nga opozita, dhe kryedemokrati Lulzim Basha ishte i pari që u p