999 rezultate për

fryme

Bota e futbollit mban frymën, sot derbi Madonninës Milan-Inter Bota e futbollit do të jetë sot me sytë nga Milanoja, atje ku në orën 20:30 do të luhet derbi i Madonninës, Milan-Inter.
HOROSKOPI/ Në dashuri, kjo shenjë më në fund do të marrë frymë lirisht Dashi Dielli do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj dhe do të bëjë që të kaloni një të diel fantastike dhe në
Evra frymëzon Juventusin: "Kushdo që nuk beson, le të largohet" Juventusi do të luajë ndeshjen e kthimit në Alianz Stadiumn sot në mbrëmje kundër Altetico Madridit, teksa do tiu duhet
Inter e Milan gati për stadiumin e ri, frymëzohen nga “Mercedez Benz Stadium” Prej kohësh flitet për një stadium të ri në kamet e skuafrave të Milanos pikërisht, Milan edhe Inter, shktuan Albeu.com
Shndërrimi frymëzues i 39-vjeçarit lë pa fjalë rrjetin (FOTO LAJM) Babi i tre fëmijëve ka shfaqur ndryshimet e tij fizike, pasi hoqi dorë nga disa ushqime dhe birra, duke iu nënshtruar gj
Totti frymëzon Romën para derbit Sonte në "Olimpico" do të luhet derbi i kryeqytetit Italian mes Romës dhe Lazion e cila starton sot në mbrëmje në orën 2
"Nuk marrim dot frymë", në këtë qytet mbeturinat po sëmurin qytetarët (FOTO LAJM) Kjo hapësirë prej 5 hektarësh që ka arritur gati 10 metra lartësi është vendepozitimi i vetëm i mbetjeve urbane të bashk
Fitore në frymën e fundit, Roma hap garën për vendin e 4 në renditje (VIDEO) Roma ka marrë një fitore dramatike sot ndaj Frosinones me rezultatin 2-3 në "Stadio Benito Stirpe". Ndeshja zhblloko
"Ide Trumpiste", deputeti i PD-së tregon frymëzimin për mandatet Djegia e mandateve nga opozita ka sjellë shumë reagim në vend. Së fundmi këtë çështje e ka komentuar edhe debuteti i
Mbani frymën, Elita dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë ditën e djeshme prindër për hërë të parë. Moderatorja ka sjellë në jetë një djalë ndër
Fitore në frymën e fundit për ‘Cityzens’ (VIDEO) Manchester City ka arritur të marë një fitore mes vuajtjesh përball Shalke 04, shkruan Albeu.com Ndeshja nisi në mëny
"Me frymën e fundit shënoi targën", si u vra efektivi i Rrugores, Allaman Dervishi (VIDEO) Beteja me krimin iu ka kushtuar jetën edhe disa efektivëve të Policisë Rrugore. Një prej emrave më të dalluar është ai i
Vetëm pak orë larg nga e vërteta, Spanja mban frymën për Julenin e vogël Edhe pak orë na ndajnë nga e vërteta, nëse vogëlushi spanjoll Julen ka arritur të mbijetojë. Kërkimet në zonën e Anda
Mourinho rrëfen tmerrin: Isha duke vdekur brenda koshit Jose Mourinho gjithmonë dhuron spektakël kur i duhet të flasë për punën që bën. Trajneri portugez, tashmë në rolin e kom
Kjo shqiptare është frymëzimi i Ariana Grandes për këngën e re Këngëtarja me famë botërore, Ariana Grande është një ndër këngëtaret që pothuajse të gjitha këngët që nxjerr i kthehen n
Mjafton ky test me frymëmarrjen për të zbuluar lloje të ndryshme të kancerit Në Mbretërinë e Bashkuar ka filluar të testohet një test me frymëmarrje i cili është dizajnuar për t’i detektuar llojet
Marrëzia s'ka fund, kjo është sfida online që merr jetë njerëzish (FOTO LAJM) Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e
Nuk është fotografi por pikturë (FOTO LAJM) Kushton deri në 34 mijë paund dhe me shumë shanse rrallë keni parë diçka të ngjashme në jetën tuaj. Piktorëve të arti
Puthen, ledhatohen dhe marrin frymën e njëri-tjetrit, Flori nxjerr videon me Fifin (VIDEO) Jeta private e Flori Mumajesit ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi dhe lajmi se ai është në një lidhje me Kejsi Tol
Pas kësaj fotografie, fshihet një histori frymëzuese Një piton 2 metra e gjysmë i gjatë është zbuluar duke kaluar në mesin e një autostrade dhe për fatin e tij të mirë, nuk