999 rezultate për

fryhen

Edhe pse nëndhe, mafiozët rusë fryhen me varret e tyre (FOTO LAJM) Të përjetësuar në mermer, gangsterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”. Ishin vitet e para
Shenjat alarmante që parazitë kancerozë po rriten në trupin tuaj Sipas mjekëve një ndër simptomat që duhet të alarmojë pacientin për qeliza kancerogjene janë nyjet limfatike të zgjeruar
Basha: Cironkat prangosen për sy e faqe, balenat fryhen! Në mbledhjen e grupit, kreu i PD, Lulzim Basha deklaroi se në fokus janë betejat e demokracisë, rritja e korrupsionit dh
E pabesueshme, i rrjedh gjak nga sytë (VIDEO) Ky është një fenomen i pashpjegueshëm ku një 25 vjeçarje nga Haëai i rrjedh gjak nga sytë. Linnie Ikeda nuk po gjen shër
Dhunë në hanball-in kosovar, sociologu: Po shfryhen në sport (FOTO LAJM) Ndeshja e së mërkurës mbrëmja në handball mes Vëllaznimit dhe Prishtinës u ndërpre pasi tifozët gjakovarë hodhën sende n
Reshjet e denduar, "fryhen" hidrocentralet Reshjet e shiut gjatë dy ditëve të fundit kanë rritur ndjeshëm nivelin e ujit dhe prurjet në hidrocentralet e kaskadës s