Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

fruta-perimeve

Nisin punimet për rehabilitim e tregut të fruta-perimeve në Rr. “Mine Peza” në Njësinë 9 Brenda vitit të ardhshëm Tirana do të ketë një rrjet modern tregjesh publik të fruta-perimeve, për t’i dhënë fund fenome
Nis rehabilitimi i tregut të fruta-perimeve në Njësinë Nr. 5, siguri dhe standarde moderne Banorët e Njësisë Nr. 5 pranë lulishtes “1 Maji” do të kenë shumë shpejt një treg fruta-perimesh me kushte moderne, i ci
Bashkia e Tiranës hap tregun e ri të fruta-perimeve në Njësinë Nr.2 Një tjetër treg me standarde e kushte më të mira higjenike i shtohet kryeqytetit, duke rritur sigurinë ushqimore për qyt
Çmimet e fruta-perimeve përmes smartphonëve Nga shitjet nëpër rrugë, apo shitësit ambulantë poshtë pallateve, te çmimet përmes telefonave të zgjuar. A keni menduar
INUk vijon lirimin e hapësirave publike në Tiranë Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar vijoi edhe sot aksionin për lirimin e hapësirave publike në Tiranë. Rreth 30
Paralajmërimi i tregtarëve: Nga nafta do rritet edhe çmimi i fruta-perimeve Tregtarët paralajmërojnë se në muajt në vijim do të rriten çmimet e fruta-perimeve si pasoje e rritjes së çmimit të naft
Vrasja në Lushnje, identifikohet autori Update - Disa orë pas ngjarjes, policia ka mundur te identfikoje autorin e vrasjes. Besnik Metaj, agjent privat tatimor
Kriza, bie konsumi Konsumatorët shqiptarë po tregohen shumë të kursyer këtë vit edhe në blerjen e produkteve të përditëshme. Vetë tregtarët