999 rezultate për

frrokut

Vrau Dritan Lamajn, gjykata e Hagës vendos pro Arben Frrokut Gjykata e Apelit në Hagë ka refuzuar ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri me argumentin se i rrezikohet jeta pasi dën
Gjykata i kthen Mark Frrokut, 4 nga 12 pronat e sekuestruara Gjykata e Apelit, ka vendosur ditwn e sotme qw ti kthejw nw pronwsi 4 prona tw sekuestruara ish-deputetit socialist Mark
PD: KPK konfirmoi në detyrë gjyqtarin që liroi Arben Frrokun “Konfirmimi ne detyre sot i gjyqtarit te Krimeve te Renda, Dritan Hallunaj, pergjegjes per lirimin nga burgu te nmikut t
Lirimi i Mark Frrokut, reagon për herë të parë opozita Mark Frroku është liruar nga burgu ditën e sotme. Mësohet se gjykata e Fierit ka vendosur që ti falë atij 1 vit e 5 d
Shtyhet sërish gjyqi në Gjykatën e Lartë ndaj Doshit dhe Frrokut Procesi Gjyqësor në Gjykatën e lartë ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit është shtyrë sërish dhe shkak për k
Kolegji penal i Gjykatës së Apelit dorëhiqet nga gjykimi i Mark Frrokut Çeshtja e Mark Frrokut duket se ka mbetur prapë e pambyllur. Kjo sepse kolegji penal i Gjykatës së Apelit ka dhënë d
Zgjedhjet në burg, batutat e Ermal Hoxhës dhe Frrokut gjatë votimit Edhe të burgosurit në burgjet në Shqipëri kanë ushtruar të drejtën e votës. Në qëndra votimi të ndërtuara brenda bur
Gjykata në Holandë vendos ekstradimin në Shqipëri të Arben Frrokut Gjykata e Holandës ka vendosur ekstradimin për në Shqipëri të Arben Frrokut, i dënuar me burgim të përjetshëm nga autori
Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë së Mark Frrokut Tre ditë pasi gjykata e Tiranës e dënoi me 7 vite e 6 muaj burg Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon konfiskimin e pasur
U shpall i pafajshëm, prokuroria apelon çështjen për mikun e Frrokut Pas shpalljes i pafajshëm nga gjykata, prokuroria ka apeluar çështjen për Kristian Marinajn, i cili akuzohet se bashkëpu
Vrasja në Belgjikë, shpallet i pafajshëm "bashkëpunëtori" i Frrokut Kristjan Marinaj, i cili akuzohej si bashkepunetori i Mark Frrokut në vrasjen në Belgjikë të shtetasit Aleksandër Kurti,
Prokuroria rëndon akuzën ndaj Mark Frrokut, ja sa vite burg rrezikon tani Prokuroria bën me dije se është shtuar një akuzë ndaj ish deputetit Mark Frroku ku sipas prokurorisë ish –deputeti do të
Gjykata rrëzon kërkesën e Mark Frrokut për riekspertim të pasurisë Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Mark Frrokut për riekspertim të pasurisë së tij. Ish-deputeti Frroku pretend
Vrasja në Belgjikë/ Ja pse u rrezua kërkesa për liri e Mark Frrokut nga Gjykata Gjykata e Tiranës dje rrëzoi unanimisht kërkesën për lirim të ish-deputetit Mark Frroku. Ai është akuzuar për veprën
Gjykata rrëzon dëshmitë anonime nga Belgjika ndaj Frrokut Gjatë së martës, Gjykata e Tiranës rrëzoi dëshmitë anonime të marra në Belgjikë ndaj deputetit Mark Frroku. Dëshmitë
Oficeri belg dëshmon në gjyqin ndaj Frrokut nën masa të rrepta sigurie Një oficer belg ka mbërritur sot në kryeqytet, për të dëshmuar në gjyqin ndaj ish-deputetit Mark Frroku. Oficeri bel
Doshi shfajëson Frrokun për ndërtimin e hotelit Gjatë mesditës, deputeti socialist Tom Doshi ka dëshmuar në gjyqin ndaj ish-kolegut deputet të arrestuar, Mark Frroku. K
Gjyqi ndaj Frrokut/ Gjykata: Policia ta sjellë me forcë Doshin Për të disatën herë, Tom Doshi ka munguar në gjyqin ndaj Frrokut. Ndodhur në këto kushte, gjykata ka kërkuar që policia
Shtyhet seanca ndaj Frrokut Seanca e sotme ndaj ish-deputetit Mark Frroku është shtyrë, pasi ishte prishur sistemi audio i gjykatës. Mësohet se kjo
Ja çfarë tha Arben Frroku në gjykatë kundër Shqipërisë Arben Frroku ka gjasa të rikthehet shumë shpejt në Shqipëri. Gjykata e Amsterdamit ka vendosur në favor të kërkesës së d