999 rezultate për

frroku

Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe m
Rudina drejt martesës së tretë, merr propozimin nga Mark Frroku (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina dhe Mark Frrokun kanë udhëtuar drejt Kapadokyas për disa ditë pushimi. Por duket se Marku nuk pask
Dalin pamjet, si u arrestuan dy lezhjanët mashtrues që shisnin "ilaçin" kundër COVID-19 Ndërkohë që bota po lufton për ilacin/ vaksinën kundër COVID-19, lezhjanët "e shpikin" dhe e lajmërojnë në Facebook.
EMRAT/ Ilaçi COVID-19 "shpiket" në Lezhë, mjeku popullor i arrestuar është nipi i demokratit Ndërkohë që bota po lufton për ilacin/ vaksinën kundër COVID-19, lezhjanët "e shpikin" dhe e lajmërojnë në Facebook.
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
Mes emocionesh, Rudina bashkon Mark Frrokun dhe Aleksin në një vend (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj ka treguar se nuk ka
Rudina Dembecaj pranon se do të martohet me Mark Frrokun: Do jetë dasma ime e dytë Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Dembecajt. Gjatë intervistës, mode
Rudina Dembacaj lidh martesë me Mark Frrokun? Moderatorja zbulon të vërtetën Që prej bërjes publike të romancës së saj me ish-deputetin, Mark Frrokun, nuk kanë munguar fotot e shumta të çiftit në l
Në marshimi kundër abuzimeve seksuale, Rudina zbriti në shesh me vajzat e Mark Frrokut (FOTO LAJM) Një ditë më parë në sheshin "Nënë Tereza" u mblodhën mijëra qytetarë për të ngritur zërin e tyre kundër abuzimeve seksua
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Si u njoh me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj zbulon publikisht shkuesin VIP (FOTO LAJM) Dashuria me Mark Frrokun dhe çdo detaj për moderatoren Rudina Dembacaj bën shumë interes për publikun këto kohë dhe mode
Postoi foto me Frrokun, Rudina i përvishet komentueses: Nuk ngelem pa burrë unë! Lidhja e Rudina Dembacajt me ish-deputetin Mark Frroku është një ndër romancat më të komentuara në rrjetet sociale. P
U nda nga burri i parë, Rudina Dembacaj tregon si do të reagonte nëse do e tradhtonte Mark Frroku Marrëdhënie mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në mediat online. Në n
Rrëfehet Rudina Dembacaj për jetën me Mark Frrokun: Plasi një sherr i paparë! Në një lidhje në Skype për programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina D
Rudina Dembacaj filmon veten duke tymosur me vjehrrin: A jam e mire? (VIDEO) Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj e nisi vitin 2020 duke konfirmuar se po shijon një lidhje të re dashurie me Mark
Gjithë "sy e vesh", Rudina Dembacaj tregon si e propozoi Mark Frroku (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon më shumë p
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po e kalojnë më së miri vetëizolimin duke qëndruar 24 orë bashkë. Këtë e tregojnë edhe p
Rudina ia bën Markut "8 me 2", moderatorja publikon talentin e fshehur të Frrokut (VIDEO) Kohët e fundit aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër te mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me ish deputetin Ma
"Para koronës", Rudina Dembacaj ndan videon me këngë e valle me Mark Frrokun (VIDEO) Pasi lidhja u bë publike dhe mori dhenë, Rudina Dembacaj po i tregon ndjekësve çdo ditë e më shumë detaje të reja nga ma
Rudina Dembacaj nuk mbahet më! Tregon pa asnjë filtër si është Mark Frroku në shtrat (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është një ndër moderatoret më pa komplekse në Shqipëri. Së fundmi, Rudina, iu është përgjigjur ndjek