999 rezultate për

frontin

HOROSKOPI/ Ka ardhur koha për të bërë zgjedhjen që i shmangeni prej kohësh Dashi Mundohuni të mbani larg nervozizmin, zemërimin dhe xhelozinë. Në punë, mos nënvlerësoni projekte të reja: kjo ë
HOROSKOPI/ Një situatë më e qetë në dashuri, partneri do pajtohet Dashi Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, ken
HOROSKOPI/ Shtyni vendimet e rëndësishme, sot priten komplikime Dashi Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një ditë e komp
HOROSKOPI/ E enjte, 22 tetor: Kjo shenjë duhet të mbajë në kontroll vetveten Dashi Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sip
HOROSKOPI/ Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme, favorizohen projekte të reja Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë p
HOROSKOPI/ E hënë, 19 tetor: Si do të nisë java për secilën shenjë Dashi Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës,
HOROSKOPI/ Çiftet në krizë për 48 orë duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë Dashi Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës,
HOROSKOPI/ Shfrytëzojeni këtë moment, mos u stresoni shumë Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha ës
HOROSKOP/ Kujdes në raport me shefin sot, gjërat mund të përkeqësohen Dashi Një ditë e nënshtruar dhe e kontrasteve në marrëdhënie. Në frontin e punës, nuk do të keni lajme të mira. Mundo
Futbollisti armen ndërron jetë në konfliktin me Azerbajxhanin Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vjeç
"Ra për atdheun", ish-futbollisti i ri vdes në frontin e luftës Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vje
HOROSKOPI/ E hënë, 5 tetor: Si do të nisë java për secilën shenjë DASHI Keni një muaj për t’u rikuperuar në dashuri: në nëntor do të vendosni nëse historia duhet të vazhdojë apo të nd
TRONDITËSE/ Ushtari armen lidh veten me zinxhir që të mos lëshojë frontin Një ushtar armen është gjetur i lidhur me zinxhir në vendin e tij të luftimit. Pasi morën pozicionin e armenëve, ush
U infektua me COVID-19, Dhimitër Kraja tregon si u rikthye në frontin e "luftës" Profesor Dhimitër Kraja u infektua me COVID-19 dhe pastaj pas shërimit u kthye sërish në front. Kraja thekson se e ki
Mesazhi apelues i infermierëve: Ne jemi ushtarë në frontin e parë! (VIDEO) "Mbylle veten në shtëpi. Çdo dalje hap derën e virusit". Ka qenë ky apeli i Federatës Kombëtare të Profesioneve të I
Përfundon procesi zgjedhor, ushtria rikthehet në "frontin e luftës" Që prej ditës së martë, efektivët e policisë janë rikthyer në pozicionet e tyre të punës, pas përfundimit të procesit zg
Çamët braktisin Ramën, nga sot në një front me Vangjel Dulen Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet i bashkohet opozitës shqiptare. Pas takimit me kreun e PD-së, Lulzim Basha,
Si Berisha po e organizon frontin anti-Thaçi Sali Berisha është një ndër politikanët më të regjur shqiptar dhe me nuhatje të jashtëzakonshme sa i përket skenë politi
Çunat do të vdisnin për frontin, njihni ushtaret më seksi në botë (FOTO LAJM) Rusia është një nga ato vende ku femrat kanë një vend të rëndësishëm, me përfaqësimin me rreth 160 mijë ushtarake ose 10
Turqia përdor taktikat e sovjetikëve kundër nazistëve në frontin e Sirisë (FOTO LAJM) Ushtria turke ka hyrë në ditën e shtatë të operacionit kundër formacioneve të armatosura kurde në veri të Sirisë, por aj