999 rezultate për

front

HOROSKOPI/ E enjte, 22 tetor: Kjo shenjë duhet të mbajë në kontroll vetveten Dashi Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sip
HOROSKOPI/ Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme, favorizohen projekte të reja Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë p
HOROSKOPI/ E hënë, 19 tetor: Si do të nisë java për secilën shenjë Dashi Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës,
HOROSKOPI/ Çiftet në krizë për 48 orë duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë Dashi Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës,
HOROSKOPI/ Shfrytëzojeni këtë moment, mos u stresoni shumë Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha ës
HOROSKOP/ Kujdes në raport me shefin sot, gjërat mund të përkeqësohen Dashi Një ditë e nënshtruar dhe e kontrasteve në marrëdhënie. Në frontin e punës, nuk do të keni lajme të mira. Mundo
Futbollisti armen ndërron jetë në konfliktin me Azerbajxhanin Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vjeç
"Ra për atdheun", ish-futbollisti i ri vdes në frontin e luftës Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vje
Gjiknuri pas konfrontimit me Valterin: Nuk dinë të kontrollojnë emocionet Deputeti socialist, Damian Gjiknuri mohoi të ketë kërcënuar deputetin e opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjiknur
HOROSKOPI/ E hënë, 5 tetor: Si do të nisë java për secilën shenjë DASHI Keni një muaj për t’u rikuperuar në dashuri: në nëntor do të vendosni nëse historia duhet të vazhdojë apo të nd
TRONDITËSE/ Ushtari armen lidh veten me zinxhir që të mos lëshojë frontin Një ushtar armen është gjetur i lidhur me zinxhir në vendin e tij të luftimit. Pasi morën pozicionin e armenëve, ush
Klopp paralajmëron kundërshtarët: Kërkojmë sukses në të gjitha frontet Jurgen Kloppi ka paralajmëruar se do të përpiqet të marrë të gjithë titujt duke mos e përjashtuar as Carabao Cup-ën.
Armenët dhe azerët në lufte frontale, frika më e madhe janë Rusia dhe Turqia Armenia dhe Azerbajxhani janë tashmë në një konflikt të armatosur mes tyre për rajonin e Nagorno Karabakh-ut. Armenë
"Kupa u mbush", Gjermania merr kurs konfrontimi me Rusinë Deklaratë e ashpër e qeverisë gjermane, vetë kancelarja Merkel flet për “përpjekje për vrasje me helmim”. Helmimi i
Në front të parë për të mbrojtur jetën, mjekët shqiptarë me rrogat më të ulëta në Europë Shqipëria ka një infrastrukturë të dobët mjekësore, sidomos në burimet njerëzore, me numrin më të ulët të mjekëve dhe in
Frontex jep alarmin: 4 rrugët e trafikut të emigrantëve, përfshihet edhe Ballkani Si pasojë e Coronës në Bashkimin Evropian në prill ra dukshëm numri i refugjatëve. Në maj janë shënuar rreth 4300 kalime
Këto janë 3 skuadrat e vetme në Europë që po "luftojnë" në 3 fronte Paris Saint Germain që tashmë është konfirmuar kampion në Ligue 1 pas vendimit për të përfunduar parakohe kampionatin. S
Tritan Kalo mesazh të fortë politikës shqiptare: Demokraci u vra Mjeku i njohur i Infektivit, Tritan Kalo ka reaguar ashpër në lidhje me situatën aktuale politike në vend. Sipas tij
U infektua me COVID-19, Dhimitër Kraja tregon si u rikthye në frontin e "luftës" Profesor Dhimitër Kraja u infektua me COVID-19 dhe pastaj pas shërimit u kthye sërish në front. Kraja thekson se e ki
"Lajme të reja nga fronti i vjedhjes me tendera sekretë", PD nuk i ndahet qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Mini