999 rezultate për

frikshmi

Sizmiologu: Ja pse tërmeti i 26 nëntorit ishte më i frikshmi I ftuar në emisionin "Opinion", ku u diskutua historiku i fatkeqësive natyrore në Shqipëri, sizmiologu Rrapo Ormeni shpj
Merret vendimi për të "frikshmin" e Selenicës, Tesi Basho Tesilvan Bashom, i njohur ndryshe edhe si Tesi Basho kërkohej prej kohësh nga shteti italian. I frikshmi i Selenicës
Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
Altin Dardha, i frikshmi i '97 që vrau 300 veta për babain Altin Dardha ishte një djalosh, që i futi tmerrin Beratit dhe nuk kurseu askënd që i doli përpara. Gjykata e Tiranës
Sokol Balla rrëfen se si rrezikoi jetën për një bluzë, me të frikshmin Altin Dardha Nga Sokol Balla Shqipëria përjetoi një tranzicion të çuditshëm në futboll, në vitet 1996 dhe 1997. Ndërsa vendi kapër
Ky dimër do të jetë më i frikshmi gjatë dekadës së fundit Britania mund të përballet me stuhi dëbore për gati 4 muaj, teksa vendi sipas meteorologëve pritet të përballet me dimri
Kush ishte Altin Dardha, i frikshmi i '97 që vrau 300 veta për babain Altin Dardha ishte një djalosh, që i futi tmerrin Beratit dhe nuk kurseu askënd që i doli përpara. Gjykata e Tiranës
I "frikshmi" Roberto Carlos ende nuk ka harruar të godas (VIDEO) Legjenda e futbollit, Roberto Carlos u bë i famshëm për aftësitë e tij për ta goditur topin veçanërisht nga gjuajtjet e
Anelka: Drogba dhe une me te frikshmit ne Evrope Sulmuesi i Chelseat, Nicolas Anelka, beson se ai dhe Didier Drogba që të dy janë në rrugë p&eum