999 rezultate për

frikshme

E frikshme, fansi i çmendur zbulon shtëpinë e këngëtares nga reflektimi në sytë e saj Një burrë japonez i akuzuar për kërcënim dhe sulm seksual ndaj një ylli të ri pop, i tha policisë se e zbuloi atë përmes
"Të çmendur pas të bardhës", londinezët konsumojnë sasi të frikshme kokaine çdo ditë Kryeqyteti i Anglisë njihet për përdorimin masiv i substancave narkotike nga të rinjtë, por një detaj interesant ka dalë
1 e mban e 2 të tjerë e rrahin, nxënësit 12 vjeçarë dhunojnë bashkëmoshatarin në Cërrik (VIDEO) Bullizmi është një nga fenomenet më negative me të cilin përballen me miliona persona në botë, kryesisht të rinj dhe ado
Dalin pamjet e frikshme, si u rrëzua Marc Marquez në provat e MotoGP (VIDEO) Kryesuesi i kampionatit MotoGp, Marc Marquez, është dërguar në spital pas një rrëzimi brutal në provat e para të Grand P
Hapen dyert e shtëpisë më të frikshme në botë, misteret që fsheh Halloween po vjen: Nëse nuk keni ende ndonjë ide dekori për shtëpinë tuaj, frymëzohuni nga banesa legjendare e kontit Dr
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
Do t’ju rrëqethin, 10 histori të frikshme ëndrrash që u bënë realitet 1. Një herë, nëna ime pa në ëndërr një grua që i rrinte në cep të krevatit dhe i thoshte të nxirrte mamin dhe tezen time
Televizoni gjerman dokumentar: "Mafia shqiptare organizata kriminale më e frikshme në botë" (FOTO LAJM) Televizoni gjerman “ZDF” si pjesë të dokumentareve për bandat kriminale në gjithë botën, ka realizuar një reportazh për
BESA pranon të ulet me VMRO-në pavarësisht akuzave të frikshme ndaj saj VMRO-DPMNE dhe Lëvizja BESA edhe pse siç duket kanë qëndrime të kundërta, por për shumë tema të rëndësishme bashkëpunojn
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM) Gati dy dekada nga tërmeti shkatërrimtar që goditi rajonin e Marmarasë, banorët e Stambollit janë të ndërgjegjshëm se nj
Pamje të frikshmë, pitoni gjigand ndjek prenë e tij (VIDEO) Një gjarpër i madh u incizua duke përcjellur prenë e vet, përkatësisht antilopën, me këtë të fundit pa dijeninë e prezen
“Nuk ka shërim!” Kim Kardashian zbuloi se vuante nga sëmundja e frikshme (VIDEO) Në një klip nga episodi i fundit i “Keeping up with the Kardashian”, Kim Kardashian u zgjua e tmerruar që duart e saj is
E frikshme, piloti fluturon në ajër (VIDEO) Garat automobilistike po përjetojnë momente të frikshme. Pas aksidentit të rëndë që ndodhi javën e kaluar në Formula
Pushimet e frikshme të Tunës, këngëtarja njësh me kafshët e egra (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh, Tuna ka nisur pushimet së bashku me një mikeshë të sajën dhe kjo nuk shpëtoi pa u komentuar në rrjet.
Pamje të frikshme, tragjedia e madhe që ka shkaktuar uragani në SHBA (FOTO LAJM) Me një shpejtësi 185 km në orë, Uragani Dorian goditi bregdetin Juglindor të Shteteve të Bashkuara me erë dhe shira të f
30 viktima nga uragani "Dorian", pamje të frikshme nga hapësira (VIDEO) Bilanci i fundit i uraganit Dorian në Bahamas është rritur me të paktën 30 viktima. Lajmin e bëjnë me dije autoritetet l
Arsyeja e frikshme se pse po ulen çmimet e televizorëve smart Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse
E BUJSHME/ PSG pranon ofertën e frikshme të Barças: Neymar, 200 milion euro dhe 3 lojtarë Neymar sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Barcelonës. Sipas medieve italiane, presidenti i Barçës, Josep Maria
Dalin pamjet e para me dron të Amazonës, janë të frikshme (VIDEO) Amazona ka një pamje të frikshme me atë që ka ndodhur. Zjarret në pyjet e Amazonës janë aq intensive sa tymi ka mbuluar