999 rezultate për

frikshem

Milani i frikshëm dhe pa Ibrën, merr arratinë në Serie A (VIDEO) Milani vazhdon të fitojë. Me apo pa Ibrahimovic, skuadra kuqezi është e pandalshme dhe duket sikur është kthyer në një o
Momenti i frikshëm i yllit të Arsenalit kur humb kontrollin me makinën luksoze (VIDEO) Mesfushori i Arsenalit, Joe Willock, është filmuar duke humbur kontrollin me veturën e tij luksoze. 21 vjeçari ishte
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Pas aksidentit të frikshëm, Françeska Jaçe i rikthehet luksit të shfrenuar (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, u përfshi në një aksident pak ditë më parë në Vlorë, nga i cili shp
OBSH jep lajmin e frikshëm: COVID-19 merr një jetë në çdo 17 sekonda në Evropë Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Evropën, Dr. Hans Kluge, tha se dy kontinentet më të zhvillu
Maja u përball me incidentin e frikshëm: Pashë gjakun dhe nuk mund ta ndihmoja! Maja është një prej zërave më të spikatur, një prej këngëtareve më të mira të muzikës popullore. Edhe pse tani festa
Formacioni i frikshëm i PSG me Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e formacionit të Paris Saint Germain. Drejtori sportiv i skuadrës franceze, Leon
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng
Aksident i frikshëm në Qafë Thanë: Përplaset kamioni plot me gaz (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur në Qafë Thanë. Kamioni me targa bullgare, i cili po transportonte gaz ka pësuar aksident pr
Momenti i frikshëm kur shembet pallati pas tërmetit të fuqishëm që shkundi Turqinë (VIDEO) Ky është momenti kur një pallat shumëkatësh është shembur pas tërmetit të fuqishëm që goditi Egjeun, Turqinë dhe Greqinë
Rekord infektimesh në Francë, eksperti bën paralajmërimin e frikshëm Numri i infektimeve ditore në Francë mund të arrijë në 100,000 raste, shifër kjo dy herë më e lartë se shifrat e ditë të
Gerrard trajneri më i frikshëm aktualisht në Evropë Glasgow Rangers po shkel kundërshtarët në Skoci dhe Evropë. Stiven Gerrard po dëshmon se mund të jetë trajneri i të ardh
21 mijë raste të reja për 24-orë, rritet frikshëm COVID-19 në Itali Italia ka regjistruar një rekord të ri ditor me 21.273 raste të reja me virusin korona, sipas të dhënave të sotme të bër
Shqiptari e vrau bashkë me të dashurin e ri, flet vajza e ukrainases: Ishte i frikshëm Një 45 vjeçar shqiptar është i dyshuari kryesor për një krim mizor në Greqi ku dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabre is
10 aeroportet më të frikshëm në botë (FOTO LAJM) Ulja dhe ngritja e aeroplanit gjithmonë sjellin një dozë frike tek pasagjerët. Pavarësisht komoditetit të aeroplanit, kj
Napoli i frikshëm, i mjaftojnë 45 minuta për të "shkatërruar" Atalantën (VIDEO) Atalanta është gjunjëzuar në ‘San Paolo’ duke u mposhtur 4:1 nga Napoli. Këtë triumf të Napolit, mbrojtësi i kombëtar
Rikthehet frikshëm COVID-19, një tjetër shtet rikthen masat e ashpra e orë policore Një tjetër shtet ka marrë masa të reja për COVID-19 pas rritjes së ndjeshme të rasteve. Shteti i Belgjikës, ka marrë
Pamje nga Durrësi, përmbytet frikshëm qyteti bregdetar (VIDEO) Reshjet e vazhdueshme kanë përmbytur qytetin e Durrësit. Pamjet e bashkëngjitura lajmit, janë alarmante ndërkohë nuk
11 yjet e futbollit që u prekën nga Covid-19, shikoni formacionin e frikshëm (FOTO LAJM) Rastet pozitive në botën e futbollit me coronavirus nuk ndalen, ku i fundit emër i madh që u infektua është Cristiano Ro
Italia në alarm! Rritet frikshëm numri i vdekjeve dhe rasteve të reja Në 24 orët e fundit, Italia shënoi një rritje shqetësuese të rasteve pozitive me Covid 19 dhe të numrit të viktimave.