999 rezultate për

frikesuar

Njerëzit e frikësuar në Zelandë, rrezik për një shpërthim tjetër vullkanik Policia e Zelandës së Re ka njoftuar se po planifikojnë të marrin trupat nga ishulli i Bardhë, ku një shpërthim vullkani
Banorët të frikësuar, ujku zbret në qytetin shqiptar (VIDEO) Në stinën e dimrit, shumë nga fshtarat shqiptarë ndjejnë rrezik për shkak të kafshëve të egra. Në fshatin Dimc të Han
Skandaloze! Lleshaj si Rama turfullon ndaj banorëve të frikësuar nga tërmeti(VIDEO) Ndërkohë që politikanët duhet t'u frikësohen qytetarëve pasi janë ato që i vendosin në këto poste të larta politike, në
40 shtëpi të dëmtuara, banorët në Pezë të Vogël të frikësuar Edhe pse vëmendja e autoriteteve u përqndrua në Durrës e Thumanë, edhe në vende të tjera të vogla dëmet kanë qenë të mëd
Pallati i 2018 pëson krisje e çarje, banorët të frikësuar për jetën Një pallat i vitit 2018 ka pësuar krisje në Golem pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Kanë qenë banorët ata që
I shpëtoi tërmetit, qytetari humb jetën nga frika Bilanci i viktimave të tërmetit që shkundi gjatë orëve të fundit Shqipërië vazhdon e rrite. Deri më tani numërohen 15 tr
I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti Një banor nga Lezha ka treguar tmerrin që ka përjetuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. I gjakosur dhe i shtrirë në
Banorët e Klosit të frikësuar: Jemi të rrezikuar nga kafshët e egra Banorët e fshatrave të Klosit i frikësohen sulmeve nga kafshët e egra. Arinjtë dhe ujqërit janë shndërruar në rrezik
Tottenham-Crvena Zvezda, Pochettino e frikësuar për thirrje raciste Pochettino frikësohet se në Serbi, kur Tottenham të përballet me Crvena Zvezdën, tifozët serbë do të bëjnë thirrje racis
Korab Lita flet për kërcënimin e Hajdarit: Kush ndjehet i frikësuar, nuk duhet të jetë deputet Deputeti i grupit parlamentar demokrat, Korab Lita ishte i ftuar në studion e lajmeve nw Fax news ku foli për debatet e
Forca e pamatshme e natyrës, stuhia bëhet virale në rrjet (VIDEO) Duket sikur njerëzit akoma nuk janë të vetëdijshëm për forcën e natyrës dhe shpeshherë ata habiten edhe me gjërat më të
Ju ka frikësuar fjalimi i Greta Thunberg në OKB? Prisni të dëgjoni versionin “metal” (VIDEO) Vetëm pak muaj më parë protestonte e vetme në rrugët e Stokholmit, por tashmë 16-vjeçarja suedeze Greta Thunberg është s
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO) Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën e sotme pasi vendi ynë
I frikësuar nga Tërmeti, burri del në rrugë siç ishte në dush (VIDEO) Duket paksa komike në këtë moment kur qytetarët po vuajnë ende pasojat e tërmetit të fuqishëm që goditi Tiranën, por një
Barazimi befasues përball Watford, Xhaka: Ishim të frikësuar Granit Xhaka është emëruar si kapiten i Arsenalit, por shiriti si duket i ka bërë keç yllit shqiptar. Mesfushori i Zv
Bulqiza zgjohet e frikësuar nga tërmeti Një tërmet 3.5 ballë ka rënë Bulqizë, në orën 4 të mëngjesit të së shtunës. Tërmeti saktësisht është ndier në orën 3:58
Ozil dhe Kolasinac të frikësuar edhe pse klubi i ka ofruar siguri 24 orë Arsenali frikësohet se Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac mund të mos paraqiten as në ndeshjet kundër Burnley dhe Liverpool,
Bizneset të frikësuar nga rritja e çmimit të naftës, së shpejti nisin protestat Kreu i Shoqatës së Biznesit të Vogël, Albert Naso ishte i ftuar në studion e lajmeve të Fax Neës ku foli për debatin dhe
Hazard mbipeshë, tifozët e Realit të frikësuar për gjendjen fizike (VIDEO) Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve me Realin në Kanada. Tifozët janë tallur
Bebe Rexha e frikësuar: Ndjehem e fryrë, dua të dobësohem por është kaq e vështirë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha shpesh herë ka ngritur zërin rreth kritikave që i janë bërë për shkak