999 rezultate për

friken

UNESCO: Shqipëria, me emigracionin më të lartë të njerëzve të arsimuar në Europë, konkurrojmë me… Afrikën Emigrimi i studentëve dhe punëtorëve të kualifikuar po shoqërohet me humbje të kapitalit njerëzor dhe kjo po ndikon nega
Është i pa punë, Andi Krasta mer ofertë zyrtare nga ky TV Drejtuesi i Gazetës Express dhe T7, Berat Buzhala, i ka bërë ofertë publike moderatorit shqiptar Adi Krasta të vijë në K
Formacioni i Atleticos për sezonin e ri, duhen t’ia kenë frikën Barcelona dhe Real Madrid Atletico Madrid gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e Kevin Trippier nga Tottenham Hotspur. Mbrojtësi an
Edi Reja: Islandës ia kam frikën nga ajri, duhet të tregojmë forcën tonë në këtë përballje rajneri i përfaqësueses së Shqipërisë, Edoardo Reja, duket i gatshëm të nisë aventurën e tij në krye të kuqezinjve me nj
Qeveria kosovare nuk ia ka frikën mocionit të opozitës Ndonëse duhen edhe 3 nënshkrime për ta ngritur mocionin e votëbesimit dhe për ta rrëzuar qeverinë “Haradinaj”, deputetët
Ky robot i heq frikën fëmijëve nga vaksinimi Prania dhe bashkëveprimi me një robot humanoid, të pajisur me inteligjencën artificiale, ka në klinikë një fuqi efektive
Shkon në 700 numri i viktimave në Afrikën e Jugut Numri i viktimave nga cikloni Idai që përfshiu Afrikën jugore më shumë se një javë më parë, ka shënuar rritje, thonë aut
Kujt krimineli serb i ishte dedikuar kënga që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO) Njëri nga terroristët e dy xhamive në Zelandën e Re e ka filmuar vetën e tij përmes një aparati fotografik të vendosur n
Tmerr, stuhia godet Afrikën shkon në 126 numri i viktimave Për shkak të shirave dhe stuhive tropikale në Mozambik, Malavi dhe Republikën e Afrikës së Jugut, 126 persona kanë humbu
Nuk është më Vejusha e Zezë, zbulohet një specie më helmuese (FOTO LAJM) Një i afërm i merimangës së famshme “Black Widow” (Vejusha e Zezë) është zbuluar në Afrikën e Jugut dhe ekspertët thonë
Milani kthen sytë nga talenti i Sevilla-s me frikën e dështimit edhe në kampionat Milani synon Muriel-in në Janar. Humbja përball kompionëve të Greqis në Europa Lague i kushtoi eleminimin Milanit të Gat
Nëse festat keni vendosur t’i kaloni jashtë, mësoni si të largoni frikën nga fluturimi Nëse jeni nga ata persona që e dinë mirë sesa e frikshme është të udhëtosh me avion dije se ka një zgjidhje. Ja 10
Ky është personi që vrau të tmerrshmin Arkan (FOTO LAJM) Dobrosav Gavriq po kalon ditët e tij prapa grilave në Afrikën e Jugut, një rrugë e gjatë nga atdheu i tij, duke pritur n
I ati i Kacifas nuk bindet, akuza të ashpra RENEA-s: Gomerët të provokuan (VIDEO) Pas ceremonisë mortore në Bularat ku u varros Kostandinos Kacifas ku qindra grek thirrën kore raciste e ekstemiste kundë
Në Beograd e pret "ferri" por Shaqiri nuk frikësohet Sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqiri është shprehur se është i gatshëm të udhëtoj drejt Serbisë edhe pas zërave e "kercen
U dhunua seksualisht, studentja mbyt vetën Vdekja e 23 vjeçares që mbyti vetën pasi dy muaj më parë tha se ishte dhunuar seksualisht, ka ngjallur zemërim të madh k
Ka mustaqe dhe syze, ky gjarpër do t'ju largojë frikën nga zvarranikët Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj
Kjo pishinë u fut frikën, më mirë shkoni në mal (VIDEO) Gjatë verës nëse nuk shkoni në det, padyshim që ndonjë ditë do gjeni kohë për të vizituar pishinat. Por, askush nuk d
Po pastronte oborrin, u përball me frikën më të madhe të jetës (FOTO LAJM) Babai i dy fëmijëve u tmerrua pasi zbuloi 15 gjarpërinj në kopshtin e tij të pasmë. Ai u kafshua rëndë në dorë dhe u
Suedezët ia kanë frikën Xhakës, shikoni ç'bëjnë Sfida e fazës së 1/8-ave mes Suedisë dhe Zvicrës nisi pa hyrë ekipet në fushë. Lojtarët suedezë kanë vënë në shënjest