999 rezultate për

frike

Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjesi m
Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike Sipas sizmiologëve, lëkundjet sizmike të ditëve të fundit nuk duhet të jenë motiv për frikë apo panik në rradhët e qytet
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO) Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons "Komitet", ofenduan shqiptarët. Disa krushq sh
Meta: Asnjë të sëmuri mendor nuk duhet t'i shkojë mendja se unë frikësohem Kreu i shtetit Ilir Meta është përgjigjur me tone të ashpra lidhur me ligjin organik që shumica ka në plan të bëjë për i
Nga frika për të fjetur gjumë e deri tek ushqimet, fobitë më të çuditshme që keni dëgjuar Çdokush mund t ketë frikë nga diçka, por disa njerëz kanë frikëra shumë të çuditshme, aq sa të na lënë gojëhapur. Fo
Pse të gjitha shenjat e Horoskopit duhet të "kenë frikë" nga këto data të shtatorit? Astrologjia Meri Shehu ishte e ftuar në “Rudina”, në Tv Klan, për të dhënë parashikimin e përmuajshëm për shenjat e Horo
Frikë te Reali, Hazard dëmtohet sërish Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madr
Frikë nga koronavirusi, vetëm një mjek mbetet në punë Gjatë kohës kur pandemia është në shkallën më të lartë të infektimeve në Jemen, spitali i vetëm funksional është ai i qy
San Francisko si në një film të frikshëm, qielli portokalli vazhdon të frikësojë banorët (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë vazhdojnë të zgjohen nën një qiell portokalli, që të sjell në mendje viz
Transferimet te Chelsea, Lampard: Lojtarët duhet të motivohen jo të frikësohen Frank Lampard ka folur lidhur me transferimet e Chelsea. Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka dhënë disa komente int
Për t'i patur frikë, gratë e kësaj shenje horoskopi kanë kontroll mbi gjithçka Astrologët thonë se femrat që i përkasin shenjave të mëposhtme janë ato që kanë kontroll mbi gjithçka. Gruaja Bric
Një muaj pas shpërthimit masiv, frikësohen sërish banorët e Bejrutit Vetëm një muaj pas shpërthimit masiv në Bejrut, banorët janë frikësuar sërish nga një zjarr i madh në Portin e Bejrutit.
Photoshop-it duhet t'ja keni frikën, shihni çfarë bën me ju (FOTO LAJM) Një dizenjues grafik, i cili është mjaft i njohur në rrjetet sociale për shkak të kërkesave të shumta që ka për Photosho
Chelsea bleu Timo Werner, reagon Giroud: Nuk kam frikë Tashmë, Oliver Giroud do të përballet me një konkurrencë të fortë në sulm te Chelsea. "Blutë e Londrës" transferuan në k
Walker i frikësuar se po i vjen fundi në kombëtare: Talentet e rinj po avancojnë Kyle Walker duket se ka filluar të mendojë për pensionimin nga kombëtarja. Mbrojtësi i krahut të djathtë, Kyle Walker
Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
Burrat që nuk kanë frikë të jetojnë nën hijen e bashkëshorteve të tyre të fuqishme (FOTO LAJM) Sidomos në ditët e sotme, ku ka shumë shembuj të çifteve ku gratë janë bërë më të famshme dhe të fuqishme se sa bashkësh
Keni frikë nga ilaçet? Si quhet kjo gjendje dhe si mund ta zgjidhni Frika ndaj sëmundjeve është e njohur tashmë dhe në formën e saj më ekstreme dhe patologjike, hipokondri. Por ekziston dh
Plas gallata me Mërgim Vojvodën, frikësohet nga tamponi (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares së Kosovës gjatë ditës së sotme kanë bërë testet për COVID-19, para udhëtimit drejt Italisë, a