999 rezultate për

frika

Frika nga seksi: 9 llojet e fobive më të pazakonta që do u lënë pa fjalë Edhe pse realisht nuk ekziston asnjë rrezik dhe shpesh nuk dihet se ku qëndron rrënja e fobisë, njerëzit kanë frikë nga
Egbo: Jam i pari afrikan që fitoj titull në Evropë Emanuel Egbo lavdëron të gjithë ata që e ndihmuan dhe thotë se askush nuk mund të fshijë historinë e sukseseve të tij te
19 vite më i ri, futbollisti afrikan i dashuruar me aktoren shqiptare: Bekim nga Zoti (FOTO LAJM) Aktorja, Adriana Matoshi dhe futbollisti afrikan Keith Oëen Groeneveld zbuluan se ishin në një romancë pak ditë më parë.
19 vite më i ri, aktorja shqiptare flet për lidhjen me ish-futbollistin afrikan (VIDEO) Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneve
Kapet "mat" aktorja shqiptare, zbulohet lidhja me futbollistin afrikan (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka konfirmuar se është në një lidhje të re dashurie. Aktorja nga Kosova zbuloi romancën me futbollistin
Lajm i keq te Inter, Lukaku mungon ndaj Realit Aventura europiane nuk po shkon siç duhet për Interin e Antonio Kontes. Nëse fitorja e Shaktjorit kundër Realit mund
Gjenden fosile të krokodilëve afrikan në Evropë Krokodilët antik nga Afrika notuan përtej Mesdheut për të jetuar në ujërat bregdetare spanjolle, shpallë një studim i ri
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Frika nga një izolim i dytë, rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani Teksa numri i të infektuarëve me koronavirus rritet çdo ditë, duket se qytetarët gjemanë janë frikësuar se do të hyjnë n
Rikthehet frika në Itali, rekord infeksionesh që nga prilli Italia ka regjistruar gjatë 24 orëve të fundit 4,458 raste të reja me koronavirus, shifër kjo rekord e shënuar me mbi 4,
Frika prej cunameve shkatërruese, si është të jetosh pas një muri buzë detit Për banorët e rajonit Tohoku, që i mbijetuan cunamit të 11 marsit të vitit 2011, që shkatërroi brigjet japoneze duke u m
Pandemia mbyll shkollat, por rihap pub-et, çudia në shtetin afrikan Autoritetet në shtetin afrikan të Kenias vendosën të rihapin pas 6 muajsh lokalet e natës dhe pub-et, të cilat ishin mby
Armenët dhe azerët në lufte frontale, frika më e madhe janë Rusia dhe Turqia Armenia dhe Azerbajxhani janë tashmë në një konflikt të armatosur mes tyre për rajonin e Nagorno Karabakh-ut. Armenë
A do t'a tradhtojë LSI-PD pas zgjedhjeve? Berisha: Frika më e madhe e Ramës është Meta! Ish kryeministrit Sali Berisha ka folur sot për zgjedhjet e 25 prillit dhe marrëdhëniet me aleatët. I ftuar në “Zone
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO) Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons "Komitet", ofenduan shqiptarët. Disa krushq sh
Sot biznesmene, Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk blija dot cigare Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka zbuluar se në të vërtetë nuk është ashtu është përballur me shumë vështirësi. Në n
Nga frika për të fjetur gjumë e deri tek ushqimet, fobitë më të çuditshme që keni dëgjuar Çdokush mund t ketë frikë nga diçka, por disa njerëz kanë frikëra shumë të çuditshme, aq sa të na lënë gojëhapur. Fo
U prek nga Covid-19, Skënder Brataj: Frika ime më e madhe ishte të lija djalin të vetëm! Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, rrëfen ekskluzivisht për Top Story momentet e vështira pasi u infektua nga Co
Rikthehet frika në Itali, rritet numri i infektimeve me COVID-19 Sipas të dhënave zyrtare, të publikuara nga mediat italiane, gjatë 24 orëve të fundit, në shtetin fqinj janë konfirmuar
Frika nga koronavirusi e detyron këtë shtet evropian të mbyllë kufijtë Hungaria do të mbyllë kufijtë për të huajt më 1 shtator, për të ndalur rritjen e numrit të të infektuarve me koronavirus