999 rezultate për

frikĂ

Frika nga koronavirusi dhe sëmundja e rëndë që ia fshehu klubit, rrëfimi drithërues i futbollistit që po lufton me jetën (VIDEO) Pandemia e Koronavirusit e ka prekur edhe botën e futbollit duke mos perjashtuar asnjë klub të Evropës. Dhe më shumë se
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
''Ethet e derrave afrikanë", Kina ngre alarmin për një tjetër pandemi Qeveria kineze ka ngjallur frikë për shpërthimin e një pandemie të dytë globale, pasi një virus i ri po qarkullon në ven
Koronavirusi dhe shqiptarët e MaqedonisĂ« të lënë në mëshirë të Zotit Në fillim të këtij shkrimi dëshiroj t’ ju shpreh ngushëllime familjarëve të at
Frika pllakos parlamentin, dy deputete në Bullgari me koronavirus Në Bullgari edhe Parlamenti është prekur nga virusi i Covid-19 dhe kjo ka bërë që puna e tyre të ndërpritet. Sipas me
Frika nga koronavirusi, a e ka bërë Basha testin? Kryetati i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur sot se ende nuk e ka kkryer testin ndaj koronavirusit, pasi
Njerëzit mbyllur në nga frika e koronavirusit, ujqërit ''zbarkojnë'' në rrugët e Amerikës (FOTO LAJM) Teksa shumcia e botës është mbyllur në shtëpi prej disa javësh, duke pritur largimin e epidemisë së koronavirusit, në më
Frika nga COVID-19? Ministri gjerman gjendet pa jetë në shinat e trenit Trupi i një njeriu të identifikuar si Thomas Schäfer, ministri i financave të shtetit gjerman të Hessenit, u gjet në një
Shkoi i raskapitur në shtëpi pas turnit, mjekun e përzënë nga frika e koronavirusit Ai sapo kishte mbaruar një turn raskapitës, por kur u kthye në shtëpi gjeti një surrpizë shumë të pakëndshme. Mjekut
Tirana bosh, gjobat e majme e frika nga COVID-19 zbrasin kryeqytetin (FOTO LAJM) Qeveria ka ndërmarrë masa të rrepta për lëvizjen e qytetarëve në këmbë apo me makinë për shkak të koronavirusit. Ven
Shqiptari i Barcelonës ka një apel për shqiptarët (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka bërë thirrje tek të gjithë tifozët që ata të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të shmangi
Ditë të vështira, shihni si kryhen cermonitë mortore në Tiranë Shpërthimi i koronavirusit edhe në Shqipëri ka sjellë ndryshime sa i takon zakoneve tona të përditshme, puthjeve e përqa
Daljet e Ramës LIVE nga Facebooku, reagon ashpër Paloka: Nuk je bloger! Kryeministri Edi Rama ka dalë shpeshherë në lidhje live përmes "Facebook"-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per
Frika nga koronavirusi, Meghan Markle dhe Princ Harry lenë të birin "vetëm" (FOTO LAJM) Rreziku ndaj Koronavirusit ka pushtuar të gjithë botën. Së fundmi edhe çifti shumë i përfolur Meghan Markle dhe Princi H
Frika se mos grumbullohen për Ditën e Verës, policia dhe ushtria "zbarkojnë" në Elbasan Dita e sotme është një ditë feste dhe zakonisht për Ditën e Verës njerëzit pushtojnë rrugët dhe festojnë. Këtë vit n
Shenjat e horoskopit të cilat frika nuk i lejon të shijojnë jetën Sot nuk kemi qëllim të themi se cilat janë shenjat frikacake zodiakut, por se cilat nga ato duhet t’i largojnë frikat ng
Frika nga koronavirusi, kombëtarja e Maqedonisë kërkon shtyerjen e ndeshjes me Kosovën Te Maqedonia e Veriut janë duke kërkuar që ndeshja me Kosovën e paraparë të luhet më 26 mars në Shkup, të shtyhet. Qe
Me apo pa tifozë, merret vendimi për supersfidën Liverpool-Atl Madrid Liverpool-Atletico Madrid është konfirmuar që do të luhet me dyer të hapura mbrëmjen e nesërme, ndryshe nga sfida tjetër
Frika nga koronavirusi, Zaev anulon të gjitha aktivitetet Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev anuloi të gjitha aktivitetet për ditët e ardhshme. Gjithashtu janë anuluar të gjitha akti
Frika nga koronavirusi, Serbia mbyll kufijtë Serbia ka mbyllur kufijtë e saj për udhëtarët nga vendet më të prekura nga koronavirusi i ri, si përpjekje për të parand