999 rezultate për

frenk

Bes Kallaku "merr" Riberinë te Laçi: Pranoi të vinte sepse… i kthyem kasafortën Aktori i humorit, Bes Kallaku, njihet për lidhjen e tij me futbollin, dhe shpesh herë nuk mungojnë as postimet humoristi
Griezmannin dhe De Jong e pësojnë keq në stërvitjen e parë nga shokët e skuadrës (VIDEO) Blerjet e reja, Antoine Griezmann, Frenkie de Jong dhe Neto i kanë nisur të hënën përgatitjet me Barcelonën për sezonin
Mikky Kiemeney, sekreti i formës së Frenkie de Jong (FOTO LAJM) Mikky Kiemeney, është e dashura e futbollistit më të ri të Barcelonës Frenkie De Jong, shkruan Albeu.com. Modelja tas
De Ligt te Barcelona? Frenkie de Jong jep mendimin e tij Frenkie de Jong, mesfushori i Ajax-it që do të veshë fanellën e Barcelona-s nga 1 korriku i ardhshëm, ka folur për trans
Frenkie De Jong sot mund të ishte lojtari i Totthenham Frenkie de Jong, futbollisti i ardhshëm i Barcelonës, ka folur së fundmi në një intervistë për "FourFourTwo" për një ofe
“NIKE” ka një kërkesë interesante te Barcelona për de Jong (FOTO LAJM) Marka e njohur botërore “NIKE” ka një kërkesë të çuditshme te Barcelona për Frenkie de Jong. Lojtari ka arritur marrë
Frenkie de Jong: Dua të bëhem si Lionel Messi Frenkie De Jongu do t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës gjatë kësaj vere, sapo të përfundojë ky sezon. Ai ka bërë të di
Nënshkroi me Barcelonën, de Jong tregon një detaj interesant me shokët e tij të rinj Barcelona ishte skuadrat që arriti ta marrë nënshkrimin e lojtarit të ri holandez, Frenkie de Jong. Mesfushori premtu
Frenkie De Jong, holandezi i 20-të që firmos me Barcelonën Zyrtarisht Frenkie de Jong është lojtar skuadrës spanjolle, Barcelona. Drejtuesit e klubit katalanas kanë arritur nj
Historia e transferimit e Frenkie de Jong te Barcelona Frenkie de Jong ka zgjedhur që ti jep fund këtë muaj sagës së tij të transferëve për të kaluar në Barcelonë Ka pasur sh
Këto janë fjalët e Bartomeut për blerjen e De Jong Frenkie de Jong është lojtari më i mirë i Barcelonës. Për këtë transferimi ka folur edhe presidenti i klubit spanjol
Zyrtare: Frenkie de Jong nënshkruan me Barcelonën Zyrtarisht Frenkie de Jong është lojtar skuadrës spanjolle, Barcelona. Drejtuesit e klubit katalanas kanë arritur nj
Manchester City humbet betejën për Frenkie de Jong Paris Saint-Germain janë afër që ta fitojnë garën për transferimin e të shumëkërkuarit, Frenkie de Jong, sipas mediumit
De Jong afër transferimit në Paris PSG është shumë afër ta transferojë talentin holandez, Frenkie de Jong. PSG është në rrugë të mbarë për ta transferua
U priu kriminelëve serbë “Frenkit”, por Frenki Simatoviçin s’po e izolon askush Ka shumë kriminelë lufte në Serbi për të cilët ka pëplot dëshmi për krime të rënda në ish-Jugosllavi, që jetojnë të lirë
Kongresmeni Frenks bëhet anëtar i grupit për miqësi me Maqedoninë Kongresmeni i Arizonës Trent Frenks, bëhet anëtar i grupit prej 20 antarësh për miqësi me Maqedoninë në Kongresin e SHBA
Dinho, shembulli për Messin Henk Ten Kate ka qenë një nga personat që ka besuar më shumë te Lionel Mesit që në vitet e tij të para. Ish-asistenti i
Ribery kërkon ta mbyllë karrierën në Mynih Frenk Ribery hap dyert e mundësisë që ta mbyllë karrierën tek Bajern Mynih. " Ky realitet është perfekti për mua. Ideja
Poni lind djalë, e quan Frenki Këngëtarja e njohur e skenave shqiptare, Poni ka sjellë në jetë djalin e saj të parë, të cilin e ka 'pagëzuar' me emrin,
Frenk Visnerin, i dërguar i SHBA-ve në bisedimet për statusin e ardhshëm të Kosovës Administrata në Uashington, ka zgjedhur diplomatin e rangut të lartë, Frenk Visnerin, të dërguar të ShBA-ve në procesin