999 rezultate për

frena

LVV "merr frenat" në Rahovec, lë pas partitë kundërshtare Në Rahovec, LVV kryeson ndjeshëm ashtu sicc edhe pritej. Mësohet se partia e cila deri tani diskutohet edhe si fitues
Aksident i frikshëm! I moshuari ngatërroi gazin me frenat, futet në kishë e plagos 3 shtetas Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në Francë, ku 3 persona janë plagosur rëndë. Mediat vendase shkruajn
Nora lë pas divorcin pas krahëve dhje merr frenat në dorë, hap biznesin e saj Këngëtarja Nora Istrefi ka hyrë në listën e këngëtarëve me biznese jashtë aktivitetit primar, të kënduarit. Në këto k
Harroi pa ngritur frenat e dorës, i biri vret aksidentalisht babain e tij Një aksident i rëndë ka ndodhur në Memaliaj ku pas një gabimi aksidental i të birit, ka humbur jetën babai i tij. Fur
Tirana pa "frena", bardheblutë dyfishojnë shifrat (VIDEO) Tirana dukert sikur po e këthen stërvitje transfertën ndaj Luftëtarit. Bardheblutë kanë shënuar në minutën e 20 me a
Austria do marrë vetë "frenat" në dorë për shumën e majme të dhënë për rindërtim Soliariteti për të rekurit nga tërmeti i 26 nëntorit, nuk ka munguar as nga shteti austriak. Austria do të ofrojë plo
BE ofron 15 milion euro, kushti i komisionerit: Të marrë në dorë frenat e rindërtimit Komisioneri për menaxhimin e krizave në Bashkimin Europian Janez Lenarcic, ka mbërritur në Shqipëri ku është takuar me k
Sa shpenzon një turist i huaj në Shqipëri, pa “frena” janë italianët Një turist i huaj shpenzon mesatarisht 52 euro në ditë në Shqipëri. Të dhënat e Instat dhe Bankës së Shqipërisë tregojnë
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM) Shoqëria shqiptare akoma nuk i ka kapërcyer barrierat përsa i përket lidhjeve mes gjinisë së njëjtë, por mesa duket kjo
Harron të ngrejë frenat e dorës, gruan e merr makina e vet përpara (VIDEO) Një video e cila mund të kishte përfunduar edhe më keq se aq, është bërë epike në rrjet. Një grua ka harruar të ngrej
Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
Ish e dashura e Neymar ngatërron frenat me gazin, shkatërron Lamborghinin (VIDEO) Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot shumë ‘të nxehta’ që poston në mëny
Ngatërron pedalin e frenave me të gazit, përfundon në lumë (VIDEO) Një shofere ka përfunduar në lumë në New Yorsey pasi shkeli aksidentalisht pedalin e gazit në vend të frenave. Ngjarj
Meta: Timonieri ynë ka timon por s' ka frena Presidenti Ilir Meta sot ka thënë në një tjetër mënyrë "Mirëmëngjes" për shqiptarët. Ai ka zgjedhur pikërisht një fot
“Shqiptarët marrin frenat e drogës në Mbretërinë e Bashkuar” Mafia shqiptare tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave botërore dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. E përdit
Skandal në Gostivar, kapen tre autobusë me frena të prishura Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik
Motra e Gabigol, pa frena: S’më ndal askush për të arritur qëllimet e mia Deri tani kishte qëndruar nën hijet e të vëllait, të të famshmit Gabigol. Motra e sulmuesit të Interit, Dhiovanna, trego
Lufta e ethshme PD-PS-LSI për të marrë frenat e protestës Forumet partiake i ngjajnë peshkaqenëve që afrohen sapo ndjejnë pak erë gjaku sa herë që ka ndonjë protestë, e cila mund
Menaxheri i Hysajt pa frena: Ju flisni vetëm kur gabon Mario Xhufredi, menaxheri i Elseid Hysajt, është rikthyer të flasë për shkodranin dhe si zakonisht këtë e ka bërë në rad
Mourinho pa frena, i sulet kundërshtarit pas ndeshjes Ndeshja e sotme mes Manchester United dhe Chelseat e cila përfundoi me rezultatin 2-2, solli edhe një moment të pakëndsh