999 rezultate për

freiburgut

Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO) David Abraham nuk do të mundë të luajë më këtë vit për Frankfurtin, pasi u pezullua me shtatë javë mos lojë, për shkak s
Dortmund nuk heq dorë nga titulli, "poker" Freiburgut të Abrashit (VIDEO) Borusia Dortmund fitoi 4-0 në transfertë ndaj Freiburgut duke moi iu ndarë luftës Bayernit në luftën për titullin kampio
Lewandowski spektakolar, barazon kundër Freiburgut (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Freiburgut të Abrashit. Ishte Robert Lewandowski i cili vendosi barazshpeshën
Bayerni poker ndaj Freiburgut, 20 pikë larg vendit të dytë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 4-0 Freiburgun në "Schwarzwald-Stadoin", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në kampionatin g
Bayern "manita" Freiburgut, Heynckes debuton me fitore Bayern Munich ka arritur të fitojë në fund në "Allianz Arena" kundër Freiburgut me shifrat 4-0 në drejtimin e Jupp Heync
Abrashi shënon gol spektakolar për Freiburgun (VIDEO) Amir Abrashi ka qenë edhe njëherë vendimtar për skuadrën e tij Freiburg. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë t
Abrashi shënon në fitoren e Freiburgut Amir Abrashi dhe Frajburgu janë rikthyer te fitorja pas 2 barazimeve radhazi. Mesfushori shqiptar ishte një nga shënues
Rikthimi i Lalës në Bundesligën Gjermane Altin Lala ka luajtur sonte ndaj Freiburgut nga minuta e parë me skuadrën e tij Hannover, pas 13 muajsh. Mesfushori shqi
Bundesliga: Humbet Mainzi, barazon Werder Përfundojnë ndeshjet e kampionatit gjerman të futbollit. Eintrachti i Frankfurtit ka mundur Mainzin me rezultatin 2-1. W