E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

fred

Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO) Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës
Fredi Beleri nën hetim, si u vranë ushtarakët shqiptarë nga grupi terrorist grek në prill 1994 Fredi Beleri është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pas rihapjes së dosjes së masakrës së Peshkëpisë, k
Pjestar i grupit terrorist që sulmoi repartin ushtarak, Fredi Beleri përfundon në prokurori Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë sot në pyetje Fredi Belerin për shkak se ai ishte pjestar i grupit terrorist MAVI
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p
E ardhmja e Hysajt te Napoli, menaxheri njofton klubin për vendimin E ardhmja e Elseid Hysajt me shumë gjasa do të jetë larg Napolit. Me mbërritjen e Anchelottit në krye të napoletanëve,
Kjo është letërporosia nga Gjermania për kushërinjtë e milionave të Toyota Yaris Alfred dhe Elvis Vladi, dy personat e dyshuar si porositësit e makinave “Toyota Yaris”, ku rreth 1 vit më parë u kapën 3
"Grabitja e Rinasit, dështim spektakolar i operacionit" Ish-kryeministri Sali Berisha, me anw tw njw postimi nw Facebook ka shkruar se shtetwsja, Elona Bici e cila akuzohej nga
Berisha zbardh mesazhin misterioz të telefonatës së kunatave, kush është "Daja" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan sërish mbi arrestimet e pesë personave për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Teksa e
Berisha jep lajmin: Eureka, arrestohet Fred Alizoti i ri Teksa Policia e Shtetit po reklamon me të madhe se po zbërthen grupin e grabitjes së 9 prillit në aeroportin e Rinasit,
"Pse janë fokusuar tek Çalët e Elbasanit": Berisha bën deklaratën e bujshme për grabitjen Policia ka ndaluar katër persona me akuzën se kanë ndihmuar ose kanë dijeni për grabitjen e bujshme të Rinasit, por ish
Alfred Moisiu: Në Shqipëria nuk dënohen hajdutët dhe kriminelët, por policët dhe mjekët Ish-Presidenti i Republikës, Alfred Moisiu thotë se Shqipëria ka politikanë që meritojnë të jenë prapa hekurave. I ftuar
Dalin përgjimet e reja: Fred Alizoti komandon Ramën nga burgu (VIDEO) Ish-krymeinistri, SAli Berisha, pak minuta më parë ka publikuar një audio përgjim ku sipas tij, Fredi Alizoti komandon R
Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
"Mora një pako të mirë", Salianji publikon përgjimet e Alfred Alizotit (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka nxjerrë disa përgjime të reja në emisionin “Java” në RTSH, sipas tij të Fredi Al
Ish-ministër i Ramës, kush është "shefi i madh" i Fredi Alizotit (VIDEO) Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji pak minuta më parë ka dalë në një deklaratë për shtyp, ku shpjegon se "shefi i mad
Tre përgjimet e reja të dosjes “Babale”, takimi kur Alizoti merr lekët (VIDEO) Pas bisedës telefonike që Fredi Alizoti bëri me drejtorin e policisë së Fierit, drejt Tiranës është nisur nën drejtori i
"I more ato", Salianji nxjerr përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ftuar në Opinion ka publikuar sipas tij disa përgjime të reja mes F
Kam folur edhe me Taulant Ballën! Dalin përgjime të tjera të Fredi Alizotit (VIDEO) Ervin Salianji ka bërë publike, përgjime te rëja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
Figura e Jezusit shfaqet në Itali, gëzohen besimtarët Disa fotografi të çuditshme janë publikuar në internet. Në to vërehet figura e Jezu Krishtit në qiellin e një qyteti ita