999 rezultate për

fraza

Bëni kujdes më fëmijët, 3 frazat që nuk duhet t’ja thoni kurrë Në debat e sipër me fëmijën harrojmë se janë disa fjalë të cilat nuk duhet t’i themi kurrë me zë të lartë. Më mbrapa as
Këshilli i Komunës së Strugës e zyrtarizoi gjuhën shqipe Me shumicë votash dhe me parimin e badinterit, shumica e këshilltarëve në Strugë miratuan statutin e ri të Komunës, në t
Nga Wenger tek Mourinho, 10 frazat e Sir Alex Ferguson 27 vite në stolin e Manchester United, duke koleksionuar trofetë njëri pas tjetrit, duke zbuluar një talent pas tjetrit.
Ivanovic: Deklaratat e Thaçit për marrëveshje historike, fraza të bukura Lideri i Iniciativës Qytetare SDP, Oliver Ivanovic, duke reaguar ndaj deklaratës së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi
Alarmi për prindërit, mos i përdorni kurrë këto 4 fraza me fëmijët Megjithëse për të rriturit frazat e mëposhtme nuk tingëllojnë aq të rënda, për një fëmijë ndodh krejt e kundërta. Pesha
Përdori fraza raciste, Wenger "ultimatum" Granit Xhakës Pas kartonit të kuq të marrë të dielën, Granit Xhaka është futur në telashe me policinë, pas një debati në aeroportin e
Ledion Liçi fraza romantike për nënën e fëmijës së tij(FOTO LAJM) Ledion Liço i cili pritet që shumë shpejt të bëhet baba ka një dedikim për nënën e fëmijës së tij. Moderatori i Top C
Ja si flitej shqipja në kohën e Skënderbeut Arnold von Harff, një kalorës, udhëtar dhe shkrimtar gjerman, u lind rreth vitit 1471 në një familje fisnikësh në Rhinel
5 frazat që Ronaldo mund t'i ketë thënë Blanc-ut (FOTO LAJM) Mes Cristiano Ronaldo dhe Laurent Blanc me siguri që ka një sekret. Portugezi në ndeshjen e zhvilluar dje i është afruar
Papagalli Coco feston golat e Radamel Falcao-s (VIDEO) Nuk e kishin vënë re në Kolumbi, Spanjë apo në Francë por në Angli nuk shpëton asgjë. Sipas asaj që shkruan tabloidi "Su
Axurr dhe jeshil, ja fanellat e reja të Inter e Juventus (FOTO LAJM) Nike ka prezantuar uniformat e treta të Interit dhe Juventusit. Të dy klubet e famshme kanë zgjedhur ngjyra të çelura. Z
10 fraza që vjehrra nuk duhet t’ia thotë kurrë nuses Marrëdhënia mes nuses dhe vjehrrës gjithmonë kanë qënë problematike jo vetëm për shkak të karakterit të grave që duhet t
Homazhe për Mandelan, Drogba dhe Eboue rrezikojnë dënimin (FOTO LAJM) Didier Drogba dhe Emmanuel Eboue, lojtarët nga Bregu i Fildishtë të cilët luajnë me Galatasaray, do të paraqiten para Ko
Rama-Thaçi, dy kalamaj që s’njohin historinë e Shqipërisë “Edi Rama dhe Hashim Thaçi janë dy kalamaj që nuk e njohin historinë e Shqipërisë”. Kështu është shprehur në një prononc
Çfarë nuk i thuhet vajzave kur janë vetëm Nëse shihni një vajzë, e cila mund të jetë vetëm, aq sa edhe vetmia e saj iu bie në sy duhet të jeni të kujdesshëm për t
Frazat që mërzisin femrat Marrëdhënia burrë-grua është shumë e komplikuar për shumë arsye, por para së gjithash ajo është e tillë për mënyrat e nd
Letra më e gjatë e dashurisë Një “ushtri” romantikësh kanë ndihmuar në formulimin e letrës së dashurisë më të gjatë në botë. Rekordi është thyer
Mourinho: Sa gay këta rusët! Jose Mourinho vazhdon të prodhojë polemika, por edhe të skandalizojë opinionin në mbarë Europën. Vetëm pak orë përpara s
Krasta me fraza kundër pushtetit Adi Krasta përuron erën e show-t politik në Shqipëri; dhe tok me të, dhe erën e showman-it të rreshtuar e të angazhuar.
Frazat që tregojnë fundin e lidhjes suaj Mund t’u ketë ndodhur që të shihni fundin e një lidhjeje nga një ditë në tjetrën dhe nuk keni kuptuar absolutisht pse: m