999 rezultate për

frankfurtit

Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit Autoritetet gjermane njoftuan se një përplasje e vogël ka ndodhur mes dy avione të udhëtarëve në pistën e Aeroportit të
Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO) David Abraham nuk do të mundë të luajë më këtë vit për Frankfurtin, pasi u pezullua me shtatë javë mos lojë, për shkak s
Ende pa nisur mirë sfida, Coman i jep avantazhin Bayernit (VIDEO) Bayern Munich duket se po shkon i qetë drejt titullit kampion. Bavarezët kanë kaluar në epërsi me anë Coman që në mi
Bllokohen 250 orë false në Aeroportin e Frankfurtit, kishin destinacion Shqipërinë Zyrtarët doganorë të Aeroportit të Frankfurtit në Gjermani kanë konfiskuar 252 orë dore të falsifikuara, të cilat kishin
Bomberi i Eintracht Frankfurtit shumë pranë Realit Luka Jovic është shumë pranë Real Madrid. Sulmuesi i Eintracht Frankfurtit i cili këtë sezon po shkelqen në Gjermani pak
Bomberi i Frankfurtit i thotë jo Barcelonës Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, pranë firmës me bomberin e Frankfurtit Mediat spanjolle e japin të sigurt se Luka Jovic është i përzgjedhuri i Barcelonës për të përforcuar sulmin sezonin e ar
Juventusi po mendon për pasuesin e Mandzukic, hedh grepin në gjermani Skuadra e Eintrachtit të Frankfurtit është kthyer në një ekip mjaft interesant gjatë viteve të fundit. Repart i sulmit i
Drejtuesit e Barcelonës në “San Siro” vëzhgohet sulmuesi i Frankfurt Përballja midis Interit dhe Eintracht të Frankfurtit ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve elitare, ndër to dhe Barcelon
Inter me mungesa synon kualifikimin ndaj Eintracht Frankfurtit Sot dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë
Skriniar: Do të tregojmë karakter përballë Frankfurtit Milan Skriniar është një nga qendërmbrojtësit që po bën mjaft mirë te Interin për më tepër ai cilësohet si një nga mbroj
Buzëqesh Interi, ylli i Eintracht Frankfurtit nuk rikuperohet në kohë 19 lojtarë janë thirrur nga trajneri Eintracht Frankfurtit Adolf Hutter për ndeshjen e kthimit të së enjtes në San Siro
Trajneri Frankfurtit gati të eleminojë Interin Trajneri i Eintracht Frankfurtit, Adi Hutter, dhe mesfushori Makoto Hasebe besojnë fuqishëm se mund ta eliminojnë Interi
Barcelona interesohet për sulmuesin e talentuar të Frankfurtit Siç raporton Cadena Cope Barcelona është e gatshme të paguaj 35 milionë euro për Luka Jovicin e Eintracht Frankfurt.
Ribery i papërmbajtshëm, shënon golin e dytë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e 2 kundër Eintracht Frankfurtit në "Commerzbank-Arena". Ai që shënoi është sulm
Lazio e Berishës mposhtet në shtëpi ndaj Frankfurtit Lazio e Valon Berisha, Strakosha dhe Riza Durmishi ka luajtur sonte një ndeshje për statistika me Eintracht Frankfurtin,
Tifozët e Eintracht Frankfurtit pushtojnë Romën Eintracht Frakfurt do të luajë të enjtën në stadiumin Olimpico ndaj Lazios , në ndeshjen e fundit të Europa League. N
Autogoli qesharak i Luiz Gustavos ndaj Frankfurtit (VIDEO) Marseille u mposhtë rëndë 4-0 në transfertë ndaj Eintracht Frankfurt në ndeshjen e parafudit të grupeve në Europa Leagu
Bayerni i hakmerret Frankfurtit dhe fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka fituar Superkupën e Gjermanisë kundër Eintracht Frankufrt me shifrat e e thella 0-5 në "Commerzbank-Are