999 rezultate për

franga

Kështu dukej aeroporti i Vlorës në vitet 1914-1916, ja sa kushtonin biletat (FOTO LAJM) Nga Kreshnik Kuçaj Shqipëria ka një histori relativisht të hershme të transportit civil e ushtarak ajror. Fluturimet
Forcohet dollari, çfarë po ndodh me euron Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të Martë, duke mbetur në kuotën e 121.2 lekëve sikurse dje. Ndër
I zhvati shtetit mijëra franga, si u zbulua shqiptarja në Zvicër Gjykata e Qarkut Rheintal ka dënuar kosovaren M. F*. me 4 vite e gjysmë burg për veprën penale abuzim me pensionin e in
Vodhën 688 mijë franga, dëbohet nga Zvicra çifti shqiptar Prokuroria zvicerane ka kërkuar 4.5 vjet burg, për shkak siç thuhet se ka shpërdoruar 688,000 CHF në IV dhe përfitime pl
Skandali, sa do të zgjasin hetimet për Loredanën Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes në Zvicër dhe në Kosovë, kur një çift zviceran e akuzoi se
Arrestohet vajza nga Kosova në Zvicër, gënjente se ishte mjeke Pas raportimit të 20 min, disa polic arrestuan 36-vjecaren Imera I. Gruaja me origjinë kosovare u arrestua në shpinë e
Si i la me gisht në gojë punëtorët zvicerianë mashtruesi shqiptar (FOTO LAJM) Të gjithë të punësuarit kanë mbetur pa punë e disa rroga minus, e borxhi për kompaninë e tij ka arritur më shumë se 12 m
Sa është pasuria reale e Loredanës Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana
"Avokati i Loredanës më ofroi 350 mijë franga" Ndërkohë që Loredana Zefi pritet të japë dëshminë e saj sot për mediat në lidhje me akuzat e bëra nga çifti zvicerjan pë
Vjen goditja tjetër për Loredanën pas padisë për 900 mijë franga Reperja kosovare Loredana Zefi, po akuzohet nga një çift zviceran nga Valais se ua zhvati përmes mashtrimit 900 mijë fra
Zbardhen mashtrime të reja për Loredanën (DOKUMENT) Reperja me origjinë kosovare, Loredana Zefi, përveç që akuzohet për marrjen e 900 mijë franga nga një çift, ajo ka edhe
Shqiptarë dhe zvicerjanë marrin vendimin e papritur për çiftin që Loredana u mori 900 mijë franga Një numër i madh zvicerjanësh janë organizuar duke mbledhur para për çiftin Petra dhe Hans që sipas portalit "20min.ch"
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
Loredana mohon akuzat për marrjen e 900 mijë frangave, ia hedh fajin vëllezërve Reperja nga Ferizaj, Loredana Zefi e cila është e martuar me reperin kosovar, Mozzik aktualisht po përballet me akuza të
E BUJSHME/ Pse u arrestua Loredana në Zvicër (FOTO LAJM) Reperja e njohur Loredana Zefi, partnerja e Mozzik, është arrestuar mbrëmë nga autoritetet zvicerane. Autoritetet e d
Ky shqiptar rrit peshkun që kushton 1.5 milion franga (VIDEO) Ka njerëz që ndërtojnë pishina për fëmijët e tyre por ka edhe të tillë, si Hamëz Gashi që në një hapësirë prej 28 metras
Kapet shqiptari që vodhi 8.5 milion franga diamante Një i ri shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet se ka bërë një grabitje spektakolare në një argjendari të Zvicr
Punoni në Zvicër, fermeri paguhet 4500 frënga Duke marrë parasysh mbi 9.400 vende pune, “Lohnbuch Schweiz 2019” ka përpiluar listën e profesioneve më shumë të paguara
Jeni mërzitur nga paga juaj? Shkoni në Zvicër dhe keni këto paga marramendëse Pagat në Zvicër rriten vazhdimisht, derisa statistikat tregojnë edhe për dallimin ndërmjet këtij viti, dhe atij të kalua
Nga Fevziu te Frangaj, del fotoja e rrallë nga pushime e gazetarëve në plazh (FOTO LAJM) Gazetari Sokol Balla së fundmi ka postuar një foto të rralë të 22 viteve më parë ku në të shihet ai dhe shumë figura të