999 rezultate për

francezit

Humb "betejën" me koronavirusin ish-sportisti 35-vjeçar Një lajm i rëndë për botën e sportit të regbisë në Francë, duke qenë se ish-lojtari, Kristofe Pras, ka vdekur këtë të më
Merr fund telenovela, kur firmos Rabiot me Juventusin Adrien Rabiot do të firmosë me Juven javën e ardhshmë një kontratën 5 vjecare. Fracezit i skadon kontrata me PSG-në n
Manchester United pas Umtiti, Barcelona gjen pasuesin e francezit Manchester United kërkon të afrojë Samuel Umtiti për sezonin e ardhshëm. Lajmi vjen nga "Mundo Deportivo", e cila
Griezmann tek Barcelona? Reagon motra e francezit Motra e Antoine Griezmannit ka mohuar aludimet e vëllai i saj është në kontakt me drejtuesit e Barcelonës. Eleminmi
Me ardhjen e Zidane Reali po përgatit një skuadër të frikshme (FOTO LAJM) Rikthimi i Zinedine Zidane tek Reali ka bërë që tifozët e Los Blancos të ëndërrojnë sërish për trofe Me ardhjen e fra
Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM) Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League, dhe mbrëmë
Benzema buzë greminës, akuzohet për pengmarrje Nuk kanë fund telashet për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Pas formës së dobët me spanjollët, akuzat për shantaz
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Suarez i uron mirëseardhjen Griezmanit tek Barcelona Luis Suarez shpesh po ndërhyn në transferimin e Griezmanit në Barcelonë. Numri 9 i Barçës sipas “AS”, e ka konfirmua
Arsenali e pëson keq me shkarkimin e Wengerit, i detyrohet miliona francezit Wenger nuk dëshironte të largohej nga klubi që e donte tejet shumë, kështu që Gunners ishin të detyruar t’ia paguajnë pa
Mediat spanjolle e bëjnë të kryer largimin e Umtitis nga Barcelona "Sport" raporton se qendërmbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë verës. 24-vjeçari
Wenger do ta lërë Arsenalin për ta zëvendësuar një kampion bote Arsene Wenger duket gjithnjë e më larg Arsenalit. Me njw kontratë qw zgjat deri në vitin 2019-të me topçinjtë, trajneri
Lemar refuzon rinovimin me Monacon, lufta për të ka nisur Shtohen gjithmonë e më shumë lajmet për një largim të mundshëm të Thomas Lemar gjatë merkatos së verës. Kjo pasi së
Benzema refuzon të gjitha ofertat, dëshiron qëndrimin në Madrid Sipas Don Balon, Benzema ka refuzuar së fundi dy oferta për t’u larguar nga Reali i Madridit. Edhe pse Florentino Per
Wenger largohet në fund të sezonit, Arsenali gjen zëvendësuesin e francezit Arsene Wenger pritet të largohet nga Arsenal në fund të këtij sezoni, pas rezultateve jo të mira në Premeirligë dhe liga
I ftoi për seks në banesë, dy djemtë shqiptarë i bëjnë gjëmën francezit Një shtetas francez është vjedhur nga dy djem shqiptarë të cilët i kishte njohur në rrjetet sociale. Policia bën me
Kapet në Durrës rumuni që i vodhi dy aparate profesionale francezit Policia kufitare e Durrësit ka arrestuar ditën e djeshme në orën 23:00 shtetasin rumun në kërkim, Ilie Onutu, 33 vjeç.
Ky është momenti i Benzemas Me golin ​e shënuar kundër Barcelonës në Estadio Santiago Bernabeu, Karim Benzema tregoi se ky është një moment
Wenger ka arsye që të jetë i lumtur Arsenali mund të mbyllë lëvizjen e Thomas Lemar tani dhe Kylian Mbappe tani ka vendosur për të lënë Monacon, raporton fu
Benzema afër momentit të madh me Realin e Madridit Benzema u përfol për një largim të mundshëm sezonin e shkuar për formën e luhatshme. Por ajo që po e pret Benzeman është