999 rezultate për

francezin

Shihet si e ardhmja e mbrojtjes, gjigandët evropianë në sulm për francezin e Sevillas Jules Kounde ka marrë vëmendje nga shumë klube pas golit që shënoi ndaj Barcelonës në gjysmëfinalen e parë të Copa del R
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Po shkëlqen me Milanin, PSG gati ta "rrëmbejë" francezin I blerë nga Reali i Madridit për shifrën e 20 milionë eurove verën e kaluar, mbrojtësi francez Thoe Hernandez ishte një
Dembele kontakton me bashkëkombasin te United, rriten spekullimet Ousmane Dembele është një nga blerjet më të dështuara të Barcelonës, jo për shkak të mungesës së cilësive të sulmuesit,
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
Liverpool merr kryesimin për të firmosur me francezin Referuar raportimeve të "Daily Mirror", Liverpool ka përmbysur situatën lidhur me destinacionin e ardhshëm të futbollist
Griezmann do Barcelonën, gati të sakrifikojë pagën Antoine Griezmann do vetëm Barcelonën. Është ky artikulli i prestigjozes Mundo Deportivo e cila bën me dije se francezi
Pol Pogba realizon serish (VIDEO) Pol Pogba ka shënuar sërish gol ndaj Huddersfieldit duke cuar rezultatin 3-0 në favor të Manchester United. Për francez
Pogba në delima për të ardhmen, Juve në pritje Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba nuk e ka të qartë se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm. 25 vjeçari po luan
Deschamps mbron Pogban, këto janë fjalët e tij për francezin Sipas trajnerit kampion bote, Didier Deschamps, mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, nuk është fajtor për paraq
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
Messi ishte heroi i Dembeles kundër Chelseat, shikoni si e motivon francezin (VIDEO) Dembele shikohet si e ardhmja e Barcelonës ndërkohë Messi i ka treguar francezit se si të nisë hapat për tu bërë ai që t
United takohet me vëllain e Umtitis, kanë gati klauzolën dhe super pagë për francezin Samuel Umtiti i pëlqen shumë Jose Mourinhos, dhe portugezi është përpjekur ta transferoj atë në merkaton e janarit. U
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Monaco "lajthit" pasi i shikon mendjen PSG-së, tregon vlerë e re të Mbappes Monaco ka zbuluar çmimin përfundimtar për talentin e tyre Mbappe. Çdo ekip që është i interesar për francezin e ri
Giroud ka një ekip që nuk i heq dorë nga ai Giroud ende është nën interesin e West Ham. Sulmuesi francez i Arsenalit Olivier Giroud, dëshiron të largohet nga Ar
West Ham interesohet për Olivier Girud Francezi Girud dëshiron të jetë pjesë e kombëtares franceze për botërorin 2018. Arsen Wenger nuk i ka dhuruar minutat
Zbuloni vlerën e caktuar për merkato nga sheiku i PSG Pronari i PSG i ka drejtuar Emeryt një çek me plot 220 milion euro për merkaton e verës. Milionat mendohet se do të