999 rezultate për

francezi

Zidane braktisi Real Madridin për 24 milionë euro Zinedine Zidane u largua këtë verë nga Real Madridi dhe ka hequr dorë nga 24 milionë euro që i kishte për dy vite kontra
Te Franca askujt nuk i intereson "Topi i Artë", duan një trofe tjetër Antoine Griezmann ka thënë se është i gatshëm të ndajë ambiciet personale nga ato të kombëtares së Francës, pasi synon t
Tifozët e Atleticos vërshëllejnë Griezmannin, francezi përlotet pas fjalëve të Torresit (VIDEO) Atletico Madrid luajti këtë të dielë ndeshjen e fundit të sezonit në La Liga, por Torres ishte në qendër të vëmendjes pa
Trajneri i Sevillas e takon në tynel Zidanen dhe i shprehet i bindur se francezi do bëjë histori Trajneri i Sevillas, Joaquin Caparros e përjetoi shumë mirë ndeshjen e mbrëmshme kundër Realit. Përkundrejt fitores për
Suarez i uron mirëseardhjen Griezmanit tek Barcelona Luis Suarez shpesh po ndërhyn në transferimin e Griezmanit në Barcelonë. Numri 9 i Barçës sipas “AS”, e ka konfirmua
United tërhiqet nga interesimi për Umtitin Sipas të përditshmes spanjolle Marca, United nuk e dëshiron më Umtitin në “Old Trafford”. Francezi dëshiron kontratë
PSG interesohet për Dembelen, Barcelona e mendon largimin e tij Sipas Don Balon, PSG planifikon të bëjë ofertë përsëri për talentin e Barcelonës, Dembele. Trajneri gjerman, Thomas T
Zidane motivon skuadrën duke qeshur: Nuk duhet ta bëjmë në pantallona Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i vetdijshëm për fuqinë e Bayernit por nga ana tjetër nuk u trembet gjer
Arsenali e pëson keq me shkarkimin e Wengerit, i detyrohet miliona francezit Wenger nuk dëshironte të largohej nga klubi që e donte tejet shumë, kështu që Gunners ishin të detyruar t’ia paguajnë pa
Për Zidanen tani flet historia, ky është rekordi i radhës që theu francezi Zinedine Zidane me fitoren kundër Malagas në La Rosaleda, arriti fitoren e 33’te si mysafir në La Liga. Ai u bë trajn
Mourinho - Pogba prekin fundin, francezi tani është në shitje Jose Mourinhos i ka durimi me Paul Pogban dhe mesa duket aventurës së tij në “Old Trafford” i ka ardhur fundi. Në 7 n
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Griezman lë në baltë Barcelonën, nuk e pëlqen transferimin në Camp Nou Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann pritet të bashkohet me Barcelonën në fund të këtij sezoni, për 100 milio
Mediat spanjolle e bëjnë të kryer largimin e Umtitis nga Barcelona "Sport" raporton se qendërmbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë verës. 24-vjeçari
Umtiti e pranon se nuk e di nëse do të zgjedhë Barçën apo Unitedin për të ardhmen Mbrojtësi i Barcelonës Samuel Umtiti mesa duket e ka ndarë mendjen për tu transferar tek Manchester United. Së fundmi fr
Ronaldo i'a dedikonte Benzemas lojën e bukur, francezi gjen formën e mirë (VIDEO) Karim Benzema është duke zhvilluar disa ndeshje të mira së fundmi, teksa ndihmon ekipin në gjetjen e golave. Francez
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
Messi ishte heroi i Dembeles kundër Chelseat, shikoni si e motivon francezin (VIDEO) Dembele shikohet si e ardhmja e Barcelonës ndërkohë Messi i ka treguar francezit se si të nisë hapat për tu bërë ai që t
United takohet me vëllain e Umtitis, kanë gati klauzolën dhe super pagë për francezin Samuel Umtiti i pëlqen shumë Jose Mourinhos, dhe portugezi është përpjekur ta transferoj atë në merkaton e janarit. U
Wenger do ta lërë Arsenalin për ta zëvendësuar një kampion bote Arsene Wenger duket gjithnjë e më larg Arsenalit. Me njw kontratë qw zgjat deri në vitin 2019-të me topçinjtë, trajneri