999 rezultate për

francezet

Francezët të "prerë": Hiqeni taksën ndaj Serbisë Reagime të forta kanë ardhur nga ndërkombëtarët pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës ndaj produkte
Këngëtari shqiptar befason francezët me zërin e tij (VIDEO) Këngëtari i ri shqiptar, Gjon Muharremaj ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në shoën e njohur francez "The Voice Fr
Zyrtare: Monaco afron talentin e Atletico Madrid Gelson Martins është një lojtari më i ri i Monacos. Lajmië është publikaur nga vetë klubi i principatës. Mesfushori
Protestuesit e Astirit kopjojnë francezët, veshin jelekë kundër Ramës (FOTO LAJM) Banorët e zonës së "Astirit" që preken nga projekti i Unazës së Madhe, mbrëmjen e kësaj të hëne u mblodhën në rrugë të v
Shqiptarët dhe francezët: Arsye të njëjta, reagime të ndryshme kundër qeverisë "Jelekët e verdhë" që po udhëheqin protestat masive në Francë janë duke tronditur seriozisht pozitat e pushtetit të Pres
LIVE/ Francezët i venë flakën Parisit pas shtrenjtimit të naftës (VIDEO) Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.
Thaçi tmerron francezët: Nëse nuk bëhet siç dua unë do të plasë lufta Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se pa arritjen e një marrëveshje reciproke në Bruksel, nuk ka
Francezët të dëshpëruar me atë që i ndodhi familjes azilante shqiptare E dëbuar më 7 shtator nga Mirecourt (Vosges) të Francës, një familje shqiptare me dy fëmijë u kthyen me avion privat në
Trajektore e çmendur, sulmuesi në pronësi të Interit shënon golin më të bukur të ditës (VIDEO) Bordo ka fituar me rezultatin 3-0 kundër Nantës, dhe golin e parë të takimit e shënoi Karamoh. Sulmuesi i larguar n
Francezët pikëllohen nga nëna shqiptare që fle me fëmijët në park Nga Franca vazhdojnë të vijnë imazhe të rënda të familjeve shqiptare. Ikja për një jetë më të mirë, siç duket janë ve
Francezët shpërthejnë me kritika kundër Neymarit Lojtari që është vënë më së shumti në kritika pas humbjes se Paris Saint-Germain ndaj Liverpoolit është Neymar. Anali
Shqiptarët ia marrin valles në mes të Parisit, si reaguan francezët (VIDEO) Një grup shqiptarësh nuk kanë ngurruar të mblidhen rreth tingujve të këngës shqipe në mes të Parisit duke ia marrë edhe
PSG zgjohet nga gjumi, ngushton rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka ngushtuar rezultati ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar për francezët është mbrojtësi Thomas
Francezët me dëshpërim kërkojnë fëmijët shqiptarë që u dëbuan (FOTO LAJM) Rasti i familjes shqiptare Toçilla, e dëbuar nga Franca në fund të gushtit të këtij viti është rikthyer sërish në vëmend
Rakitic drejt PSG-së, francezët i japin Barcelonës yllin e skuadrës PSG do të tentojë me çdo kusht për transferimin e Ivan Rakitic nga Barcelona. Tani mediat spanjolle kanë zbuluar edhe
Francezët "kryqëzojnë" Ramën: Lufta jote ndaj drogës është shaka! Franca është një ndër shtetet e cila ka ngulmuar kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë. Ajo është një ndër tre
Zhgënjen Franca, barazon me Amerikën (VIDEO) Franca ka barazuar sonte me Amerikën në "Parc Olympique Lyonnais" me rezultatin e përgjithshëm 1-1. Të parët që kalo
Francezët konfirmojnë: Shqipëria, kamp për të gjithë refugjatët e Evropës "Le Monde" ka konfirmuar lajmet se Shqipëria po negocion të kthehet në "kampin gjigant" për refugjatët e Evropës. "Ës
Francezët 'derdhen' në rrugë e sheshe kundër Macron Francezët vazhdojnë të protestojnë në rrugët dhe sheshet e vendit kundër politikave të Presidentit Macron. Mbi 100 mi
Marseilla me shumë vështirësi kualifikohet në finale të Europa Leagues (VIDEO) Marseille është kualifikuar me shumë vështirësi ndaj Salzburgt të Valon Berishës në finale të Europa Leagues. 180 min