999 rezultate për

francez

Magjik Icardi, kalon PSG-në në avantazh (VIDEO) PSG e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Club Brugge, shkruan Albeu.com. Është sulmuesi Mauro Icardi cili
Negociatat, Balla: Francezët s’e dinë formulën ideale të reformimit të BE Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka deklaruar në emisionin "Real Story" të Sokol Ballës në "News 24" se për
I tha "JO" për negociatat, Macron do vizitojë Shqipërinë? Presidenti francez Emmanuel Macron pritet të vizitojë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut muajin e ardhshëm. Në komentin
Zaev: I kërkova takim katër muaj rresht Macronit, nuk pranoi Kryeministri Zoran Zaev deklaroi sot mes të tjerash para gazetarëve se i kishte kërkuar takim presidentit Macron prej di
Supergol i rrallë, shikoni spektaklin e Di Marias (VIDEO) Paris Saint-Germain po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Nices e vlefshme për javën e 10-të në ligën franceze
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut Presidenti francez Emmanuel Macron ka lëshuar mbledhjen e sotme të Këshillit Evropian, pasi është përballur me kritika t
Mocion mosbesimi në Kuvend pas përgjigjes negative? Rama përgjigjet i prerë Kryeministri Edi Rama është shprehur qartë dhe prerë se nuk e mendon të kërkojë mocion besimi në parlament pas përgjigje
U vunë tritolin në super "Benz-in" e blinduar, Bylyku është kunati i të "fortit" të Tiranës Detaje të tjera kanë dalë pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi Tiranën mëngjesin e sotëm. Objektivi ishte Artion Byly
Dështon Merkel, Franca kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë Franca akoma vazhdon të jetë kundër negociatave për Shqipërinë. Kancelarja gjermane, Angela Merkel nuk ka arritur të
Që nga zonja e parë, çfarë i bën gratë franceze të duken të mrekullueshme edhe pas të 50-ve (FOTO LAJM) Për dekada me radhë bukuria franceze ka qenë ikonë; modele me bukuri dhe elegancë të përjetshme si Ines de la Fressange
NEGOCIATAT/ Flet ambasadorja franceze: Nuk dua të fshihem pas gishtit, vendimi do merret në unanimitet Ambasadorja franceze Cristine Vasac ka folur nga Korça për vendimin e çeljes së negociatave me BE. Kryebahskiaku Soti
Nuk ka avaancim nga pala franceze për negociata me Maqedoninë e Veriut Mbledhja e djeshme e ambasadorëve të vendeve-anëtare të BE-së nuk solli përparim në pozitën e Francës për fillim të nego
Debati parlamentar në Francë për Shqipërinë, shqetësimi kryesor dhe çfarë kërkoi Macron Me kërkesën e Presidentin Emmanuel Macron, Asambleja Kombëtare franceze diskutoi ditën e djeshme çështjen e azilantëve.
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Francezët 'tallen' me Shqipërinë: Çfarë paradoksi për një vend kandidat në BE Ditën e sotme parlamenti francës ka zhvilluar një seancë parlamentare ku në fokus ishte problemi i emigracionit dhe kërk
Flet agjenti i sulmuesit francez: Transferimi i Fekir te Liverpool dështoi prej kunatit të tij Nabil Fekir ishte shumë pranë për t’u shndërruar në një futbollist të Liverpulit. Negociatat ishin në rrugën e duhur dhe
Klubi francez i befason të gjithë, uniformë një "Yll të kuq" në kraharor (VIDEO) Klubi francez i futbollit, Red Star FC ka "prezantuar" këtë të premte fanellat e tij të treta. Por, ndryshe nga ekipe
Kthehen James dhe Bale, Zidane lë jashtë Vinicius dhe Vasquez për ndeshjen me Granadan Zinedine Zidane nuk e kanë përfshirë Vinicius Jr apo Lucas Vazques në skluadrën e Real Madrid për ndeshjet kundër Granad
Sulm terrorist në Paris: Ka shumë të vdekur Një sulm i rëndë terrorist ka ndodhur pak më parë në Paris, nga i cili mbetën të vdekur katër policë. Mësohet se një
EUROPA LEAGUE/ Të gjitha ndeshjet e sotme, Strakosha përballë francezëve (FOTO LAJM) Pas Uefa Champions League sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e Europa league. Manchester United ka një sfidë të leh