999 rezultate për

frances

Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM) Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të koment
Haradinaj- Stublla dhe ministri francez diskutojnë për dialogun dhe vizat Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj – Stublla, zhvilloi përmes telefon
Shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria 2020", bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
PSG fiton Kupën e Francës, Mbappe dëmtohet rëndë dhe rrezikon Championsin (VIDEO) PSG ka mundur 1-0 St Etienne dhe ka fituar Kupën e Francës për të 13-ën herë në historinë e klubit. Ka qenë një fitor
Shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria 2020", bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Letër Francës dhe Holandës: 42 eurodeputetë kërkojnë heqjen e vizave për Kosovën Andrey Kovatchev, politikani bullgar, anëtar i Parlamentit Evropian, ka bërë të ditur se ai, bashkë me 41 anëtarë të tje
Rama nxjerr videon nga Dhërmiu: Ia bën me sy Francës (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur diten sot me pamjet nga Dhermiu, zona aq e bukur dhe e preferuar per pushime,
Feston ditëlindjen, urimi special i Françeska Jaçes për futbollistin e Tiranës (FOTO LAJM) Lojtari i skuadrës së Tiranë ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e tij të 23-të, ndërsa ka marrë një urim të veçantë
Zidane trajner i Francës? Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i destinuar të pasojë Didier Deschamps si trajner në Francë. Zidane k
15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri. Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e
Flirti me personazhin publik dhe jeta luksoze, çfarë po ndodh me Françeska Jaçen (FOTO LAJM) Ish-lojtarja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, aktualisht i është dedikuar biznesit të saj (një agjencie udhëtimesh) dhe
Papa Françesku dhuron 1 milion euro për Romën në përballje me krizën e COVID 19 Papa Françesku ka ofruar 1 milion euro për një fond të ri bamirësie, që synon të ndihmojë qytetarët e Romës në gjendje t
Nuk i le vend imagjinatës, Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e showbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Muriqi drejt Francës, klubi elitar do sulmuesin Lajmet për të ardhmen e Vedat Muriqit nuk ndalojnë. Sulmuesi mbetet një nga futbollistët shqiptarë që do të ndryshojë me
Godet sërish Françeska Jaçe, pozon topless dhe shumë krenare (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Nuk përmbahet Françeska Jaçe, pozon topless dhe merr rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Vazhdojnë vendimet befasuese të Federatës së Futbollit të Francës Federata e Futbollit të Francës duket se ka marrë një tjetër vendim befasues. Pasi i dhanë fund sezonit aktual në fut
Shampanjë e puro, karantina ''e nxehtë'' dhe luksoze e Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga më të n
"Jam e parezistueshme", Françeska Jaçe provokuese me të brendshme nga dhoma e gjumit (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e showbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
PSG-ja shpallet kampione e Francës Sezoni në dy ligat më të mira të Francës u kërkua të ndalohej të martën, por L’Equipe tani raporton se PSG ka fituar tit