E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij

frances

Di Francesco mohon të ketë ofenduar Costan: Le të vdes sot Lojtari i Juventus, Duglas Costa u përfshi në një incident me Federico Di Francesco gjatë ndeshjes Juventus-Sasuolo.
Surprizë e bukur në Serie A, skuadra modeste në vend të dytë Sassuolo vazhdon momentin pozitiv në këtë fillim sezoni. Në Reggio Emilia skuadra e De Zerbit mposhti 3-1 me përmbysje E
Trajneri i Romës: Real Madridi nuk e ndjen mungesën e Ronaldos Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, beson se Real Madridi e ka skuadrën me kualitetin më të mirë në Evropë, edhe pas
Zyrtare: Douglas Costa dënohet rëndë Futbollisti i Juventusit, Douglas Costa është dënuar me katër ndeshje në Serie A pasi që goditi më bërryl, në kohë dhe p
Costa: Ju nuk e dini se çfarë më tha Di Francesco Anësori i Juventusit, Douglas Costa, e ka pranuar se bëri gabim që pështyu lojtarin e Sassuolos, Federico Di Francescon,
Costa kërkon falje por nuk pendohet për veprimin e turpshëm Douglas Costa ditën e djeshme bëri një veprim anti sportiv kundër Di Francesco, në ndehsjen Juventus-Sassuolo. Ai j
Papa Françesku kundër mafiozëve: Nuk janë të krishterë “Nuk mund të besosh në Zot dhe të jesh njëkohësisht Mafioz”. Kjo është thirrja që Papa Françesku bën ne fjalimin e tij n
Ky sulmues shkruan histori me Francën, ia kalon dhe Zidanit Kampionët e Botës në fuqi, arritën të mposhtnin Holandën ditën e djeshme ndeshje kjo e vlefshmë për Ligën e Kombeve.
Giroud parakalon Zidanin në listën e golashënuesve më të mirë të Francës Olivier Giroud ka kaluar legjendën Zinedine Zidanin në listën e golashënuesve më të mirë të të gjitha kohëve për Francën
Holanda barazon rezultatin ndaj Francës (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Francës në "Stade de France". Ai që kë shënuar mesfushori Ryan Babel në minutën
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Gjermanisë dhe Francës Ka përfunduar pjesa e parë mes Gjermanisë dhe Francës në stadiumin "Allianz Arena". Një 45 minutësh me plot raste ng
Salvini: Emigrantët do zbresin nga anija. Falenderojmë Shqipërinë, Francës t'i vijë turp Ministri i Brendshëm, i Italisë Matteo Salvini ka deklaruar se në orët në vijim të gjithë emigrantët që janë të bllokuar
Arrestohet kapiteni i Francës, u ndalua nga një kontroll rutinë Portieri i Tottenhamit dhe kapiteni i Francës, Hugo Lloris që vetëm pak javë më parë është shpallur Kampion Bote duke fi
PSG "shkërmoq" Monacon në Superkupën e Francës, Di Maria tregohet fantastik (VIDEO) Ndeshja për Superkupën e Francës është fituar nga skuadra e PSG pasi mundi me rezultat të thellë 4-0 Monacon. Lojtar
Superkupa e Francës, PSG dyfishon rezultatin ndaj Monacos (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka shënuar golin e parë në finalen e Superkupës së Francës kundër Monacos me anë të një goli fantas
Pallotta: Ende po e kërkojmë Messin Roma ka caktuar ish shefin e financave të Barcelonës, Francesco Calvo si oficer për të ardhura, por presidenti James Pal
Papa Françesku ndryshon mësimet e besimit katolik: Dënimi me vdekje i papranueshëm Papa Françesku ka ndryshuar mësimet e besimit katolik për të kundërshtuar zyrtarisht dënimin me vdekje në të gjitha rret
"Heroi" i Francës në Botëror "fiksohet" pas modeles shqiptare (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së dhe Francës, Kylian Mbappe, pas paraqitjes së tij të mrekullueshme në Botëror është cilësuar si një nga fu
Geraint Thomas fiton Turin e Francës Holandezi Tom Dumoulin arriti të fitojë etapën e 20 të Turit të Francës. Ky ishte një sukses i panevojshëm për të mb
Pamjet që tronditën Presidentin e Francës, kush e dhunoi këtë grua (VIDEO) Një skandal politik ka nisur në Francë, me publikimin e një videoje dhune në protesta dhe bastisjen e shtëpisë së një pr