999 rezultate për

francen

Turqia surprizon Francën, mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë(VIDEO) Turqia po fiton 2-0 ndaj Francës në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Konya Buyuksehir". Turqia ka shënuar tjet
Ky është ariu që trazon Francën dhe Spanjën, si po zhduken kuajt Goiat, një ari 13-14 vjeçar, i lëshuar në Katalonjë në 2016, po sjell trazira në malet Pirenej në Francë dhe Spanjë, n
Në Spanjë del një arushë e ngjashme me të Prizrenit, alarmon edhe Francën (FOTO LAJM) Një arushë e lëshuar në Pirenejet Franceze i ka vrarë tetë dele në Spanjë. Ky rast i ka shtyrë autoritetet e të dyja ven
Trembet Bayern, Coman dëmtohet me Francën Kinglesy Coman ka lënë grumbullimin me Francën, duke humbur ndeshjen e së hënës kundër Islandës. Shkak për largimin e su
Minorenët shqiptarë në Europë, shqetësim për Francën e Italinë Raporti i fundit i UNICEF në Itali tregon se 1550 të mitur shqiptarë janë futur në shtetin italian në vitin 2018 të pash
Njhuni me shqiptarin që po mahnit Francën me zërin e tij (VIDEO) 8 vite më parë Gjon Muahrremaj mahniti jurinë e ‘Albania’s Got Talent’ me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave m
Irani akuzon Francën për destabilizimin e Lindjes së Mesme Republika Islamike e Iranit e ka akuzuar Francën për destabilizim të rajonit pasi ministri i jashtëm, Jean-Yves Le Drian
Ylli Manchester City-t akuzon Deschamps: Pse nuk më grumbullon me Francën Aymeric Laporte sulmon trajnerin e Francës, Didier Deschamps, duke e akuzuar se nuk e grumbullon me kombëtaren për arsye
Bayern Munich "piketon" kampionin e botës për mbrojtjen Bayern Munich po kërkon të përforcohet në mbrojtje. Bavarezët kanë hedhur sytë nga mbrojtësi Shtutgard Benjamin Pavard,s
Euro 2020, Shqipëria sfidon Francën, Kosova ndez Ballkanin Në Dublin të Irlandës,është hedhur shorti i Euro 2020 per fazën e grupeve të eliminatoreve, ku 55 Përfaqësueset europian
Franca po del jashtë kontrollit, bëhuni gati për gjendje të jashtëzakonshme Presidenti francez Emmanuel Macron ka konsideruar të shpallë gjendje të jashtëzakonshme për të parandaluar përsëritjen e
Dalin rezultatet e votimit, Kaledonia refuzon pavarësinë për Francën Votuesit në ishullin francez të Paqësorit, të njohur si “Kaledonia e Re” kanë marrë pjesë në një referendum, ku është vo
Njihuni me të dashurën super "pjeshkë" të talentit Mbappe Kylian Mbappe është ylli në ngjitje i futbollit botëror, i cili u shpall edhe kampion bote me Francën në Kampionatin Bot
Lloris i jashtëzakonshëm, bëri katër pritje të njëpasnjëshme mbrëmë për Francën (VIDEO) Mbrëmë në stadiumin ‘Stade du Roudourou’, Kombëtarja e Francës e zhvilloi një ndeshje miqësore me Kombëtares e Islandës,
Islanda befason Francën (VIDEO) Islanda ka kaluar në avantazh ndaj Francës në "Stade du Roudourou". Ai që ka shënuar është Bjarnason në minutën e 30
Ky sulmues shkruan histori me Francën, ia kalon dhe Zidanit Kampionët e Botës në fuqi, arritën të mposhtnin Holandën ditën e djeshme ndeshje kjo e vlefshmë për Ligën e Kombeve.
Hugo Lloris mungon për Francën në Ligën e Kombeve Franca nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e gardianit të Tottenham Hotspur, Hugo Lloris pasi nuk është i gatshëm të
Çifti shqiptar kapet me një sasi rekord eurosh në kufi me Francën Një çift shqiptarësh që jetonin si emigrantë në Breshia të Italisë janë kapur nga Policia Italiane me një shumë rekord p
Griezmann i "mbuluar" me ar! A do e fitojë edhe Topin e Artë? Superkupa Europiane është trofeu më i freskët, që tani shkëlqen në listën e triumfeve të Antoine Griezmann. Ky sukse
Mourinho "pajtohet" me Pogban pas Botërorit Jose Mourinho duke se është "pajtuar" me Paul Pogban pas mosvarrveshjeve që kanë pasur sezonin e kaluar te klubi i Manch