999 rezultate për

france-shqiperi

Francë-Shqipëri "moll sherri" për komentatorët në Tajlandë (FOTO LAJM) Kombëtarja ka shkaktuar sherr edhe tek tajlandezët. Ndonëse kjo ishte jashtë pritshmërive, një debat mjaft i ashpër
E mrekullueshme/ “Je t’aime jeta ime!”, në ndeshjen Francë-Shqipëri (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë në Europianin Francë 2016, kanë shkëlqyer në stadium, aq sa ka merituar të flitet me superlativa për t
Francë-Shqipëri, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja Sfida mes Francës dhe Shqipërisë është komentuar thuajse në të gjitha mediat ndërkombëtare. Francezët thanë se ishte
UEFA: Payet, "lojtari i ndeshjes" Francë-Shqipëri Dimitri Payet është zgjedhur lojtari më i mirë i ndeshjes Francë-Shqipëri. Shqipëria humbi me një rezultat 2:0 nga Fr
Vajzat shqiptare zbukurojnë sfidën Francë-Shqipëri (FOTO LAJM) Tifozet e bukura shqiptare nuk mungojnë as në ndeshjen Francë- Shqipëri. Shqipëria po luan ndaj Francës në “Euro 2016
Fatos Nano në stadium duke parë Francë-Shqipëri Ish-kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano ka udhëtuar drejt Francës për të ndjekur kombëtaren e tij të zemrës. Nano u
LIVE/ Ndiqni këtu sfidën Francë-Shqipëri (VIDEO) Emocione të jashtëzakonshme nga Marseja. Super sfida mes Francës dhe Shqipërisë sapo ka startuar, teksa atmosfera në sta
Pamje ekskluzive para nisjes së ndeshjes Francë-Shqipëri (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë kanë tej mbushur stadiumin e Marsejës ku do të luhet pas 5 minutash ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës
Zyrtare/ Formacionet e ndeshjes Francë-Shqipëri, shumë surpriza (FOTO) Shqipëria luan pas pak minutash ndeshjen e dytë në fazën e grupeve ndaj vendit mikpritës Francës. Kuqezinjtë tanë do të
Skandal/ Ja si duket fusha në stadiumin që do të luajë sonte Shqipëria Ndeshja Francë-Shqipëri duket se do të nis me probleme të paparashikuara. Stadiumi "Velodrome" nuk duket se ka një fu
Ja çfarë bëjnë tifozët shqiptarë në Marsejë (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku është pak të thuash se atmosfera në rrugët e Marsejës është fantastike, pasi tifozët
Shokon Trezege, ja parashikimi i tij për ndeshjen Francë-Shqipëri Një nga sulmuesit më të njohur në historinë e Francës, David Trezege, ka bërë për UEFA-n parashikimin e tij për ndeshjet
Ja frika e Ballist Morinës në duelin Francë-Shqipëri Ismail “Ballist” Morina ka dhënë një intervistë të gjatë për mediat franceze, duke ritreguar historinë e natës së Beogra
Francë-Shqipëri/ Pas iguanës vjen parashikimi i zogut Nelson (VIDEO) Një ditë më parë Iguana Arang dha parashikimin për ndeshjen Francë-Shqipëri. Ndërkaq, një tjetër “orakull”, zogu Nel
Iguana Arang parashikon rezultatin Francë-Shqipëri (VIDEO) Revista "France Football" ka futur në punë iguanën Arang, që të parashikojë rezultatet e ndeshjeve të Euro 2016, duke nd
Francë-Shqipëri, me "gjelat" kemi fituar vetëm në miqësore Shqipëria do ta luajë ndeshjen e dytë në Grupin A të mërkurën në mbrëmje në orën 21:00, në Marsejë. Pas humbjes së hidh
Përcaktohet arbitri i ndeshjes Francë-Shqipëri Shqipëria u mposhtë dje minimalishtë 1-0, teka kuqezinjtë mbetën me një futbollistë më pak për një pjesë të madhe të nde
Meta-Bartolone: Të forcojmë më tej marrëdhëniet Francë-Shqipëri Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në Konferencën Parlamentare të Nivelit të Lartë për Ndryshimet Klimaterike dh
Francë-Shqipëri, baner dedikuar Michel Platini-së Shqiptarët nuk e harrojnë lehtë padrejtësinë që u bëhet dhe kjo gjë është vërtetuar edhe pas incidenteve në ndeshjen e 1
4 mijë shqiptarë në Francë-Shqipëri, ndalohet hyrja për serbët Sipas njoftimeve që vijnë nga Franca, sot në mbrëmje në stadiumin "Route de Lorient" të Rennes pritet të jenë rreth 4 mi