999 rezultate për

frameborder

“Kallashi” nga Kosova ka “sozinë” e saj në Meksikë (FOTO-VIDEO) Vajza nga Prizreni e njohur si “Kallashi” ka sozinë e saj në Meksikë. Claudia Ochoa Felix dyshohet se drejton një organi
Mata, Cesc e Xavi, golazo në stërvitje (VIDEO) Juan Mata vazhdon të tregojë aftësitë e tij në publik. Fantazisti i Manchester United ka shënuar një golazo në stërvitje
Haradinaj ‘kopjon’ Obamën (VIDEO) Shpesh politikanët shqiptarë inspirohen nga kolegët e tyre të huaj për spotet publicitare që ata realizojnë gjatë fushat
Boshnjakët i përgjigjen Van Damm-it (VIDEO) Të rinjtë boshnjakë që shihni në videon më lartë kërkojnë të imitojnë reklamën e aktorit të arteve marciale Jean-Claude
Barcelona në gjysmëfinale (VIDEO) Barcelona ka eliminuar Milanin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e kthimit të zhvilluar të martën mbrëm
Reali s'di të ndalet (VIDEO) Reali ka shkatërruar totalisht Osasunën edhe atë në mes të Pamplonas, një sfidë që vërtetoi edhe njëherë formën e jashtë
Bilbao shkatërron Schalken (VIDEO) Pas eliminimit të Manchester Unitedit, Athletic Bilbao vazhdon sërish me fitore në Europa League. Spanjollët e drejtuar
Seri barazimesh në Seria A (VIDEO) Skuadra e Catanias ka bërë një ndeshje dinjitozë gjatë javës së 29 të Seria A duke marrë një barazim shumë të vështirë p
Reali turpëroi Sociedad-in (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur me rezultat të thellë prej 5-1 skuadrën mysafire të Real Sociedad-it në takimin e zhvilluar të
Europa League: Eliminohen United edhe City (VIDEO) Pas Manchester Unitedit edhe Manchester City ka pësuar fatin e njëjtë këtë mbrëmje, duke u eliminuar nga Europa League p
Real Madrid në çerekfinale (VIDEO) Nuk ka befasi në Santiago Bernabeu. Ashtu siç pritej, Real Madrid ka arritur të mposht me rezultat 4-1 CSKA Moskën në nd
Mbretërit vazhdojnë me hapa të sigurtë (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur me vështirësi skuadrën e Betis-it në një takim shumë interesant, i cili përfundoi me rezultat 2-
Barcelona mposht Sporting Gijonin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë me rezultat 3-1 skuadrën e Sporting Gijonit në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në
Kur është Messi, vjen fitorja (VIDEO) Ndeshje e vështirë për Barcelonën megjithatë me ndihmën edhe të Messit, arrin t'ia dalë. Në takimin e zhvilluar të dielë
Arsenal tregon fuqinë (VIDEO) Rikthim sensacional i Arsenalit në Emirates, duke mposhtur Tottenhamin me rezultat të thellë, 5-2. Tottehham filloi fuqi
City vazhdon me fitore (VIDEO) Fitore me rezultat 3-0 ka shënuar skuadra e Manchester Cityt në përballjen kundër Blackburnit të zhvilluar të shtunën mb
Reali sërish fiton (VIDEO) Futbollistët e Real Madridit kanë shënuar sonte edhe një fitore “të lehtë” ndaj Racing Santander me rezultat të thellë 4
Arsenali eliminohet nga FA Cup (VIDEO) Sikur nuk i ka mjaftuar Arsenalit humbja nga Milani para disa ditëve, dhe sot Arsenal ka pësuar edhe një dështim tjetër
Kur të vegjlit marrin shembull të rriturit (VIDEO) Të rinjtë që pëlqejnë futbollin dhe ëndërrojë që një ditë të bëhen të tillë, zakonisht “kopjojnë” sjelljen e idhullit të
Dorëzohet herët Barcelona (VIDEO) Barcelonës duket se i ka ikur nga dora titulli i kampionit të Spanjës për këtë vit. Skuadra e Pep Guardiolës e ka humbur