999 rezultate për

fqinje

Tragjedia: Gruaja mbuluar me gjak, Dauti nuk pranoi t'i përgjigjej policisë dhe u hodh nga ballkoni Të reja të tjera janë mësuar lidhur me tragjedinë që goditi familjen Gjokola në Librazhd mbrëmjën e kaluar, teksa grupi
“Nëse do vdiste, vështirë të jetoja me atë kujtim”: Pse Suedia po e quan hero këtë shqiptar? Një zjarr i madh shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase, një
Fqinji po u digjte nga flakët, shqiptari bën gjestin heroik Një zjarr i rëndë shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase një
Gjendet pa jetë nga fqinjët e moshuara në Gjirokastër Nje 85 vjeçare eshte gjetur pa shenja jete ne banesen e saj, ne Gjirokaster. Kane qene fqinjet ata te cilet e kane gj
Mitsotaikis dhe njerëzit e tij të besuar: Ekstremistët nacionalistë, që mund të trondisin Greqinë dhe vendet fqinje Kyriakos Mitsotakis, kryeministri i Greqisë, duket identik si një liberal perëndimor, ashtu si dhe është “rritur”. Kr
Merkel "i pret krahët" Ballkanit: Jeni fqinjët tanë europianë, por rruga ka ende pengesa Që në fillim të fjalës së saj për Konferencën e Ballkanit Perëndimor që zhvillohet në Poznan, më 4 Korrik, kancelarja gj
I moshuari bën namin në Itali, godet veten dhe gruan por fqinjën e hedh nga pallati Dhunë në familjen shqiptare në Itali. Një 65-vjeçar ka goditur me çekiç bashkëshorten 65- vjeç pasi një sherri brenda fa
Haradinaj i shkon për vizitë në shtëpi Zaevit (FOTO LAJM) Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, është pritur në shtëpinë e Kryeministrin e Maqedonisë Veriore, Z
Sherr me armë zjarri mes familjes shqiptare e italiane, dy të plagosur Një grindje për motive banale mes dy familjeve fqinje në Itali, njëra prej të cilave shqiptare, ka çuar në plagosjen me
Dhunoi fqinjën, në pranga 27 vjeçari Një i ri është ndaluar nga policia ditën e sotme në Fushë Arrës. 27 vjeçari M.N mësohet të ketë dhunuar fizikisht një
Njihuni me vilën luksoze të Murataj, flasin fqinjët e tij (FOTO LAJM) Admir Murataj, 47-vjeçari që mbeti i vrarë nga Policia pas grabitjes së të martës në Aeroportin e Rinasit, që dyshohet t
Gjendet një kufomë në Vlorë Një 57 vjeçare i ka dhënë fund jetës në Selenicë të Vlorës, duke u vetëvarur në banesën e saj. Policia lokale bën me
“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
Mami po fle gjumë! Fqinjët tregojnë dhimbjen kur doli vajza 3 vjeçare Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muaji
Nuk donte që gruaja të punonte, zbulohet shkaku i vrasjes në Tiranë Dyshohet se ka qenë një konflikt i momentit ai që solli vrasjen e Ervilma Seferit nga bashkëshorti i saj gardist. Fq
Fqinjët flasin për ngjarjen e rëndë në Allias Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në mëngjes në Allias të Tiranës,tronditi gjithë Shqipërinë. Gardisti 44-vjeçar Alket Ar
Tensione mes dy vendeve fqinje? Franca tërheq ambasadorin nga Italia Mbështetja e qeverisë italiane për “jelekverdhët” në Francë i ka tensionuar marrëdhëniet mes dy vendeve fqinje. Qeveria
U dogj brenda automjetit të aksidentuar, mesazhi i fundit i shqiptarit para se të vdiste “Good night” (natën e mirë). Është ky mesazhi i fundit i postuar në profilin e tij në Instagram nga Klodian Murrizi, 22-
E murosën barbarisht për së gjalli, fqinjët flasin për shqiptarin e vrarë Policia italiane ka zbuluar një krim makabër pak ditë më parë ku një person është gjetur i murosur në provincën e Senag
Hahn nesër vizitë suprizë në Kosovë Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn nesër do të jetë në Kosovë me